COMİNG HOME/LEAVİNG HOME ÖZELLİĞİNİ SADECE U LED IŞIKLARIYLA KULLANMAK

Konuyu biraz açar mısın Yusuf hocam, tam anlamıyla efgh dediğin kanalı nerede görebilirim?

Diğer çakarlı modu öncelikli tekrardan yaptıktan sonra mı bunu tekrar uygulayayım?

Merhaba kod isine yabanciyim daha yeni alsim kabloyu. Onceden disarda actirmistim benim arac  makyajli kasa comfortline golf. Sadece gunduz ledlerini aktif edebiliyor muyuz coming home leaving home icin. Disarda actirdigim kisi yapamamisti sadece kisa farlari aktif etmisti

Gecen gun bu ozelligi actim. Leaving homeda kisa farlari kapadim sadece u ledleri actim ve sisleride ekledim.

ve ayrica gunduz aydinlikta far sensoru devreye girmeden u ledlerin parlaklik ayarini yukselttim daha belirgin oldu. Ama birsey farkettim sizlerde de oylemi merak ediyorum. Kisa farlarim kapaliyken selektor yaptigimda artik simsek etkisi yapmaya basladi. Nasil yaptim bilmiyorum ama baya hosuma gitti :)  

@oguzkaanvolkan bende de çift u LED var, yaptığınız işlemin benzerini yapmak istiyorum bu yüzden
Valla bende ne yaptigimi bilmiyorum tek yaptigim u ledlerin parlaklik ayarini yukseltmek oldu fakat bu simsek etkisi sadece farlar kapaliyken sadece ledler yanarken oluyor. Gece giderken kisalar zaten acik oldugu icin o etkiyi yapmiyor malesef

Hocam benim aracım 2013 model hagline 

benim araçta ilk açılış ve kapanışta sis ve gündüz farı aynı anda  yanmasını istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz 

Geri
Üst Alt