golf 7 LASTİK yardımı

@forzaGilles hocam Premium Contact 6 yı da yorumlarda çok eleştiren var gerçekten kararsız kaldım

Continental kesinlikle ilk tercihim, eleştri sadece ses açısından yapılmış olabilir ki öyle aman aman bi ses farkıda yok kesinlikle.

Farklı sıcaklık ve iklim koşullarında hep en güvenli hissetiren lastik Continental oldu bende, 50.000 Km'deyken bile performansı iyiydi. Sessiz yumuşak olsun diye patinajda kalması, frende kaçırması ve abs devreye girmesi, yanalda önden arkadan kopması ve esp devreye girmesi, Bunları testlerde oldukça üst sıralarda olan GoodYear EfficientGrip Performnce ve Michelin Primacy ile yaşadım, Continental bu durumlarda çok daha iyi performans gösteriyor.

Bence test koşulları gerçek kullanım koşullarının çok az bir kısmını kapsıyor, özellikle hava ve yol koşulları açısından, testlere bakarak lastik seçmek ancak farklı testleri ve testlerin içindeki senaryoları çok iyi harmanlarsan anlamlı.

@Holigan a fazlasıyla katılıyorum, en muhteşem arabayada binsen bi dünya elektronik sistemlede donansa en nihayetinde 4 Lastik yere basan, adam akıllı bişey almak lazım.

Geri
Üst Alt