14 Yöne Manuel ayarlanabilen ergoActive Spor Sürücü Koltuğu

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
14 Yöne Manuel ayarlanabilen ergoActive Spor Sürücü Koltuğu

Opsiyonel donanım kodu: PB4

Tutarı: 1.172 TL. (Vergiler dahil)

Muafiyet ve Zorunluluklar: ....

ergoActive Koltuklar

*Bu koltuklar 14 yöne ayarlanabilir

*sürücü kısmı masaj fonksiyonlu

* Diğer koltuklarda olmayan baldır desteği uzun yolculuklarda yorulmanızı engeller.

*Sürücü ve Yolcu kısmı 3 kademeli ısıtmalı

* Kenarları gerçek deri ortası Newyork kumaş.

*Sadece Titan siyahı denen koyu gri renkte kumaş kısımlara, siyah renkte deriye sahiptir.

* Sürücü tarafında koltuğun altında eşya çekmecesi bulunmaz, ancak yolcu tarafındakinde vardır

*ön ve arka Kapı içleri ve kol dayama yerleri siyah gerçek deridir.

* Elektrik hafızalı değil manueldir.

1yMg4p.jpg

a52Gj5.jpg

2g89yj.jpg

14 Yöne Manuel ayarlanabilen ergoActive Spor Sürücü Koltuğu Detaylı Fotoğrafları

vEJn7A.jpg

BMyDgL.jpg

YBOrRk.jpg

kkXnRJ.jpg

3DpYJ9.jpg

JYOnN5.png

d57kDp.jpg

qYJPpZ.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu ergoactive koltuk cok hosuma gitti. Bunu ekletmek istersek 1500 tl gibi bir fark cikariyorlardi sanirim.

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Hala su opsiyonu nasil olduda kacirdim nasil boyle bir hata yaptim anlamis degillim kendime cok kiziyorum. Su fiyata resmen bedava ya....!!!

Keşke Bej rengi de olsa Çok hoş kaliteli duruyor ama Bej renk kadar ferah durmuyor aracı daha dar gösteriyor.Tabi bej renginde çabuk kirlenme gibi bir sorunu var.Eğer koyu renk alacak olursam büyük ihtimalle ekletirim.

mcanerol dedi:
Hala su opsiyonu nasil olduda kacirdim nasil boyle bir hata yaptim anlamis degillim kendime cok kiziyorum. Su fiyata resmen bedava ya....!!!
özendirmek gibi olmasın ama sabah buz gibi havada kaloriferin ısınmasını beklemeden alttan ve sırttan ılık ılık o duyguyu hissetmek insanı resmen gülümsetiyor. artı arabaya bakanların ilk sorduğu soru "bu koltuklar özel mi?" oluyor. :D

hocam sizin araçta da maşallah koltuğu aratmayacak bir sürü şey var.

Golf 8 e artik ne varsa ekletcem :D

mcanerol dedi:
Ben sırf bu yüzden hazır araç almadım 900 tl zam yedim toplamda 2000 tl ye geldi yani bana ama 3000 tl de olsa alırdım. Sabah koltuk ısıtmaya dokunur dokunmaz daha kapalı otoparktan çıkmadan sırtımın ısınması çok güzel.  &:

dtkorkmaz dedi:
Ben sırf bu yüzden hazır araç almadım 900 tl zam yedim toplamda 2000 tl ye geldi yani bana ama 3000 tl de olsa alırdım. Sabah koltuk ısıtmaya dokunur dokunmaz daha kapalı otoparktan çıkmadan sırtımın ısınması çok güzel.  &:
Hocam bende 3 ay bekledim sırf opsiyonlar icin ama nasil atladım bu opsiyon şaşkınım yanı. Hele fiyatını öğrendikten sonra direk kahroldum. Golf 8 de artık :D

Bende unutmamak adina biraz once not ettim. Bu forum ortamindaki degerleri goruslerini paylastiklari icin herkese cok tesekkur ederim.

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

ergoactive koltuk alınınca arka koltuklarda ve arka kol dayama bölümünde de bir değişiklik oluyor mu?

@Orhan Hoca

özelliklerinden ziyade görsel açıdan zenginleştiriyor, bir ara derinin suni olup olmadığı konuşulmuştu, suni ise de bir önemi yok, birçok araçta suni deri kullanılıyor opsiyon olarak,

hocam bu deri kısımlar kullanıma bağlı olarak buruşma, yıpranma yapıyor mu?

Geri
Üst Alt