Direksiyon Kaplayacak Yer

Bu attığınız tam uyumlu olarak geçenlerden.   Çinde de zamanında çok satıldı, ama çinde olanlara göre malesef derisi daha kalitesiz ve fazla parlak duruyor. Türkiyeye bu tam uyumlu olanlar gelmeden önce çinden almıştım 2 takım. Hem kendi aracımda hem de diktiğim diğer araçta derisinde vs hiçbir sorun yaşamadık. Ama tavsiyem eğer bulabilirseniz 250-300 e sıfırdan tertemiz deriyi diktirmeniz... Ekli dosyayı görüntüle 22888Ekli dosyayı görüntüle 22889
Bakalım hocam gelsin kalitesine göre karar vereceğim.fiyat/performans olarak iyi gelirse uygularım. Sizinki farklı bi model, ben renkli vs istemedim dümdüz siyah hani orijinale yakın dursun istedim bu yüzden bunu sipariş verdim.Bakalım nasıl çıkacak merak ediyorum bende.Ama tabii 70₺lik şeyden çokta kaliteli bi şey beklemek olmaz :))

Bakalım hocam gelsin kalitesine göre karar vereceğim.fiyat/performans olarak iyi gelirse uygularım. Sizinki farklı bi model, ben renkli vs istemedim dümdüz siyah hani orijinale yakın dursun istedim bu yüzden bunu sipariş verdim.Bakalım nasıl çıkacak merak ediyorum bende.Ama tabii 70₺lik şeyden çokta kaliteli bi şey beklemek olmaz :))
Alırken karbon vs detaylı olsun istemiştim, ama satıcıya mesaj atıp tamamı düz deri, yarısı düz yarısı delikli deri vs gibi tamamen istediğiniz şekilde yaptırabiliyorsunuz.    70 liraya tam uyumlu kılıf için çok iyi fiyat ama tabi kalitesi de ona göre olur ister istemez :) amaç korumaksa fazlasıyla yerine getirir nihayetinde

Ud custom Ünal bey var İstanbulda işinin ehlidir. Fiyatlar konusunda bilgim yok ama biraz tuzludur diye düşünüyorum. 

@frknyldrm Bahsettiğim arkadaş komple direksiyonun derisini söküp üzerinede kaplama yapıyor fakat bu şekilde ele daha etli geldiği için böyle yaptığını söylemişti.

@mustafacagri Paylaştığınız ürünü kendimde aliexpressden alıp kullanmıştım fakat carbon kısımları çok kalitesizdi.

@Raban7 Kaplatmadan önce oradan da fiyat almıştım bir kaç ay önce düz nubuk kaplamaya 400 tl fiyat vermişti.

Ben direksiyonuma zarar gelmemesi ve elimden kaymaması için Kahraman ustayı tercih etmiştim. Tabi daha profesyonel bir şekilde de yapılabilir f/p tercihinize bağlı :)  

@frknyldrm Bahsettiğim arkadaş komple direksiyonun derisini söküp üzerinede kaplama yapıyor fakat bu şekilde ele daha etli geldiği için böyle yaptığını söylemişti.

@mustafacagri Paylaştığınız ürünü kendimde aliexpressden alıp kullanmıştım fakat carbon kısımları çok kalitesizdi.

@Raban7 Kaplatmadan önce oradan da fiyat almıştım bir kaç ay önce düz nubuk kaplamaya 400 tl fiyat vermişti.

Ben direksiyonuma zarar gelmemesi ve elimden kaymaması için Kahraman ustayı tercih etmiştim. Tabi daha profesyonel bir şekilde de yapılabilir f/p tercihinize bağlı :)  
Ürünün linki veya satıcısını hatırlıyor musunuz? Başka bir arkadaşım da ucuz olan karbondan almıştı 20 dolar civarındaydı onunki. Kalite farkı baya vardı benimki ile onun arasında 

IMG_20200302_222937.jpg

Kaplama diyince bu adamların üstüne tanımıyorum. Aşırı iyi yapıyorlar.

[/img]
dc05a2eff1574b1f532b81dc0ea18f96.png
a7bb1ec2235fcf3fd34a2417a54a7558.png
ffb9479119fab5e971016c4694391841.png
ae21a820392680953d80317be503b984.png
49b65c155d3de94bd77aac36ebdac0b3.png
96fcb48b4678c50acc1f31a550b05f24.png

@Beratozt bu çok farklı bir sistem, biz sadece kumaş kılıf kaplamadan bahsediyoruz.

bu fotoğrafdaki işlemler 2000 lira civarı 😁

Atın boyle fotoğrafları da canımız çeksin bizim. Koşuşturmaktan araçtaki ıvır zıvır işleri yaptıramadım henüz bu resimleri gördükçe iştahım kabarıyor.  :)

[mention=17842]Beratozt[/mention] bu çok farklı bir sistem, biz sadece kumaş kılıf kaplamadan bahsediyoruz.
bu fotoğrafdaki işlemler 2000 lira civarı [emoji16]
Valla benim araç dizel değil de benzin olsaydı. Bir de 20 yaşında olsaydım egzoz ve direksiyon işine girerdim direkt. Bu attığım direksiyonları gördükçe arabanın stok halinden soğuyorum[emoji23][emoji23]

Geri
Üst Alt