Ds3 kısa ampul arıyorum arkadaşlar

Ferdi

Üye
İsim
Ferdi
Arkadaşlar herkese merhaba aracımin kısa ampul farı kesti golf 7 u led sanırım d3s ampulmus elinde olan satan varmıdır şimdiden teşekkür ederim 

Arkadaşlar herkese merhaba aracımin kısa ampul farı kesti golf 7 u led sanırım d3s ampulmus elinde olan satan varmıdır şimdiden teşekkür ederim 
takım halinde değiştirmenz gerekli . Piyasada bulunan philipsler replika bilginiz olsun . Osram yada photon bakın derim

@forjust1day birtanesini 3 ay önce serviste arkadaşım var o değiştirdi sağolsun yani yeni 1 adet lazım letgoda seri numarası dahi tutan var 1 adet bakalım olmazsa onu alıcaz 

takım halinde değiştirmenz gerekli . Piyasada bulunan philipsler replika bilginiz olsun . Osram yada photon bakın derim
Hocam philips için konuşacak olursak, philips 'in halojen ampülleri için de aynı şey geçerli mi..? benim basic bi-xenon'ların statik viraj farları için h7 ampül alıcağım.,

Philips Xtreme Vision H7 almayı düşünüyordum ama sizin söyleminizden sonra vazgeçe bilirim., piyasadaki philips'lerin tamamı replika der iken..? bu halojenler içinde geçerli mi hocam.?

Ali hocam d3s bixenon ampüller malesef replika , serviste bizzat orjinal ampülleri inceledim satılanlar ile alakası yok hatta ampülün altindaki metal kasayi açınca daha net anlaşılıyor hersey, 300₺ ye orjinal philips olmaz :)  halojen icin ayni seyi söyleyemem @forzaGilles

Geri
Üst Alt