200.000 km de 1.2 TSI midline plus golf alınır mı?

Alan alır gül gibide biner tercih meselesi.Yalnız bu aracların tercih edilebilmesi için muadillerinden epey uygun olmalı ki mahalle baskısına göğüs gerebilesin.Sonuçta bu arac aile, kullanıcı arabası olmaktan çıkmış iş makinasına dönüşmüş.

İş makinalarınında nasıl kullanıdığı malum.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: SCC

@Mahir_ist Hocam içine sinmesi önemli aracın ruhsatından sorgulamasını yap ekspere detaylı tarama yaptır motor durumu ne bir gör bizim buralarda araç alıp satarken herkes km endeksli düşünür arama yaparken maksimum 150 bin seçerler ben çok önemsemem ama üç sene de 200 bin şirket arabası yada kiralama aracı gibi geldi bana. Bu tür arabaların derdi sorunu bitmez üzerine 50 kişi oturuyor 

@Forza aracı görmeye geleceğim dedim. Satmış. Artık kim aldıysa hayırlısı olsun.

@Mahir_ist hayırlısı hocam inşallah gönlüne göre işine sinen bir araba bulursun 

@Forza çok teşekkür ederim. Golf 7 buldum birtane 28.000 km 1.2 TSI midline plus bluemotion 90 bin TL biraz indirebilirsek pazarlıkla alacağım inşallah. Kaza bela boya nokta hata yok. Bu motorla ilgili de yorumlarınızı alabilir miyim

@Mahir_ist Şahsi görüşüm araç performans yönünden iyi yakıt olarak 1.2 olduğuna bakma şehir içi 7-8 litre uzun yol 5-6 civarı yakıyor ama vergi avantajını düşünürsek dizelle atışmasa bile LPG ye göre avantaj sağlar. Bizim ülkede 1.2 çekmez gitmez yargısı vardır ancak 105 HP motor nasıl gitmesin ben beğeniyorum hayırlısı olsun güzel araç 

@Mahir_ist Mantık düşünüp taşınırken gerçekçi olan alıp geçmiş durumu olmuş.

@Mahir_ist siz iyiydi kötüydü alınır mı alınmaz mı diye araştırma yaparken, atı alan üsküdarı geçmiş, tam olarak bunu söylemek istedim aslında, bazen çok düşünmeye gerek yok alıp geçmek en güzeli.

@Serkanasn vallahi haklısınız da araba fiyatları nedeniyle harcayacağımız her kuruşu hesaplamak zorunda kalıyoruz maalesef. Zorlanmadan sıfır full araçlar alabilsek keşke

Atı alan üsküdarı geçtilik bir durum yok hocam ! 

200 bin devirmiş araç?

Dünya/ Ay seyahatinde yolun yarısını çoktan devirmiş... Hükümet uzaya el atsa 384 bin km lik bu güzergaha çoktan otoyol yapıp yolu kısaltır...bu golf aya çoktan varırdı.

Not: satıldı kapora alındı denmiş ama Bu golf satılmaz hocam yarın akşam ilanda aynen görürsünüz..at üsküdardan karaköye geri döner..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ekim-oto-guvencesiyle-hatasiz-golf-7-son-fiyat-71.500pazarliksiz-743961942/detay

IMG_20191020_211955.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
@Serkanasn 

@Mahir_ist siz iyiydi kötüydü alınır mı alınmaz mı diye araştırma yaparken, atı alan üsküdarı geçmiş, tam olarak bunu söylemek istedim aslında, bazen çok düşünmeye gerek yok alıp geçmek en güzeli.
70 bin para vereceksin öyle acele almış olmak için araba alınmaz içime sinecek herşeyini kontrol edeceksin aldıktan sonra pişman olma 

@Forza çok teşekkür ederim. Golf 7 buldum birtane 28.000 km 1.2 TSI midline plus bluemotion 90 bin TL biraz indirebilirsek pazarlıkla alacağım inşallah. Kaza bela boya nokta hata yok. Bu motorla ilgili de yorumlarınızı alabilir miyim
Güzel bir sıkıntısı yok, 2013 1.2 tsi midline plus manuel kullanıyorum 2.5 yıldır, media ekranı geri görüş kamerası park sensörü ekleyip biraz daha keyifli hale getirdim kullanımını. 1.0 comfortline a geçmek gibi niyetlenir oldum ama üzerine 30 k koymak gerekiyor şimdilik erteledim. 

Yalnız fiyatlar çok uçmuş, 90 bine 1.2 tsi midline plus mı olurmuş, elimdeki araç 75 eder diye düşünüyordum 75 den çok daha fazlası edeceğini anladım şimdi. Km 73 bin oldu benim de. 

@Forza İlandaki aracı bilmiyorum ama golf 5 piyasası bile 65-70 olmuşken içine sinecek pırıl pırıl bir golf 7 midline plus dahi olsa 85-90 arasında geziniyor, yeni araç almış birisi olarak golf 7 almak artık mantıklı olmaktan çıktı gibi, 2015 model 5.20 full bmw 170 iken yahut aynı model bmw f30 spotline 150-160 ken 150 bin verip golf Highline almak nerden bakarsan bak normal değil.

Geri
Üst Alt