Golf 7 Çift J Far ve Dinamik Stop Kayar Sinyal Yorumlarım

Görsel çok güzel, ancak multimedyada yaşadığım deneyimi farlarda da yaşamak istemiyorum, discover pro alana kadar androidinden, çinlisine kadar denedim ama nirvanaya discover pro ile ulaştım, bunda da bu farları alsam sonra gidip orjinal peşine düşeceğim zarar edeceğim sonra, en iyisi orjinal bence. 
Şimdilik orjinal peşine düşecek durumda değilim mutluyum işallah sorun çıkmaz devam eder mutluluğum :)

İmkanınız varsa zaten hiç Taiwan/Çin işini düşünmeyin direk orjinal her zaman en mantıklısıdır.

@HONEY krom ızgara çıtası ile daha güzel durur benim aracımda comfortline bugün taktım görüntü çok değişti.

IMG_20191121_125418.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY teşekkürler Hocam çok güzel görünüyor Allah kaza bela vermesin 🙏

[mention=11839]HONEY[/mention] teşekkürler Hocam çok güzel görünüyor Allah kaza bela vermesin [emoji120]
Amin cümlemize

Hocam mümkünse dörtlüleri açıp 3-5 saniyelik bi video koyabilir misiniz? Önden de arkadan da. @HONEY

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam mümkünse dörtlüleri açıp 3-5 saniyelik bi video koyabilir misiniz? Önden de arkadan da. [mention=11839]HONEY[/mention]
Bu baslikta cekip koymustum ilk baslikta olmasi lazim videolar acilmiyor mu?

Hocam mümkünse dörtlüleri açıp 3-5 saniyelik bi video koyabilir misiniz? Önden de arkadan da. [mention=11839]HONEY[/mention]
Bu baslikta cekip koymustum ilk baslikta olmasi lazim videolar acilmiyor mu?
Doğru, pardon. Bakmıştım hatta daha önceden, unutmuşum.
Bu ön farların dörtlülerde kayarak yanması canımı sıktı. Tüm replikalar mı böyle acaba? Ben de düşünüyorum da. Orjinalinde çok güzel, sabit sarı yanıp sönüyor. Kayarak pek iyi durmuyor.

Doğru, pardon. Bakmıştım hatta daha önceden, unutmuşum.
Bu ön farların dörtlülerde kayarak yanması canımı sıktı. Tüm replikalar mı böyle acaba? Ben de düşünüyorum da. Orjinalinde çok güzel, sabit sarı yanıp sönüyor. Kayarak pek iyi durmuyor.
Hepsi aynimi bilmiyorum belki kodlama ile istediginiz gibi yapabilirsiniz

Digital far ayari yapan yer bulamadim

Mecidiyekoyde Artvin ticaret iyi buyuk firma da far ayari yaptirdim tirt su isi duzgun yapan yer yok

Foto dan gorebilirsiniz sag kisim cok az daha asagida far cizgisi

Bir avm kapali otoparkinda kendim ayarlayacagim uygun bir zaman ve bos otopark a denk geldigimde

8c57a9efeba165de350d3e2a6672987d.jpg
951f7bd247e4ddc3a1a6be8d3e2c8b23.jpg

Trafiğe kapalı alanda profesyonel çekimim :)

Bu işlerden hiç anlamadığımı videodan anlayabilirsiniz :)

Geri
Üst Alt