gizli özellik

@Gökhan Bilgin Hocam bende Coming home / Leaving Home açıktı aracı aldığımda fakat bunlar otomatik olarak yanmıyor, sadece yanma sürelerini ayarlayabiliyorsun ve ayarladığınız süre boyunca yanıyor. Ve selektör kolunu her daim bir kere çekip bırakmak gerekiyor...Otomaik olanına denk gelmedim henüz.

[mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] Hocam bende Coming home / Leaving Home açıktı aracı aldığımda fakat bunlar otomatik olarak yanmıyor, sadece yanma sürelerini ayarlayabiliyorsun ve ayarladığınız süre boyunca yanıyor. Ve selektör kolunu her daim bir kere çekip bırakmak gerekiyor...Otomaik olanına denk gelmedim henüz.
Siz olayı yanlış anlamışsınız. Gece vakti kapıları açtığınızda yanar zaten sürekli yanmaz doğrusu budur zaten. Ekran üzerinden süresini ayarlarsınız bu standart gelen bir özelliktir bizim bahsettiğimiz konu var olan coming home özelliği manuel olarak kodlu geliyor bunu kodlamayla otomatik yapabiliyorsunuz ve selektör kolunu çekmeniz gerekmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Siz olayı yanlış anlamışsınız. Gece vakti kapıları açtığınızda yanar zaten sürekli yanmaz doğrusu budur zaten. Ekran üzerinden süresini ayarlarsınız bu standart gelen bir özelliktir bizim bahsettiğimiz konu var olan coming home özelliği manuel olarak kodlu geliyor bunu kodlamayla otomatik yapabiliyorsunuz ve selektör kolunu çekmeniz gerekmiyor

Yok ben konuyu yanlılş anlamadım,fakat yanlış anlatmış olabilirim...Herneyse peki bu kodlamaları paylaşabilirmisiniz ? Madem otomatik,selektörü çekmeden yanıyor biz eksik kalmayalım =)

Araba kilitlendiğinde eş zamanlı açık camların kapanması kodlanabiliyor mu?

Yok ben konuyu yanlılş anlamadım,fakat yanlış anlatmış olabilirim...Herneyse peki bu kodlamaları paylaşabilirmisiniz ? Madem otomatik,selektörü çekmeden yanıyor biz eksik kalmayalım =)
Forumda konusu var vagcom kodlamalar başlığında

Çok teşekkürler,çok yardımcı oldunuz kodlamalar konusunda !
Reis tam olarak amacın ve derdin ne senin ? Araştır konularda var diyorum halen rüzgar yapıyorsun defalarca konuşulmuş bir kodlama hakkında heceleyerek destek istiyorsan kusura bakma !!

Reis tam olarak amacın ve derdin ne senin ? Araştır konularda var diyorum halen rüzgar yapıyorsun defalarca konuşulmuş bir kodlama hakkında heceleyerek destek istiyorsan kusura bakma !!

Ben daha önce bu konuda paylaşılmış bir kodmala görmedim,aksine siz var diye diretiyorsunuz. Bende varsa paylaşın o zaman diyorum siz ise konu var ara bul diyorsun...Benim bi derdim yok, ben o kodlamalar bölümünü 50 defa okumuşumdur, burdaki muhabbet sizden yardım isteyen birine "ara bul" demen. Ezbere konuşmakta üstünüze yok. Tilt olduğum konu bu !

Herneyse ben yabancı bir forumdan buldum otomatik olan kodlamayı buyrun burdan faydalanabilirsiniz.

Otomatik coming home.PNG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben daha önce bu konuda paylaşılmış bir kodmala görmedim,aksine siz var diye diretiyorsunuz. Bende varsa paylaşın o zaman diyorum siz ise konu var ara bul diyorsun...Benim bi derdim yok, ben o kodlamalar bölümünü 50 defa okumuşumdur, burdaki muhabbet sizden yardım isteyen birine "ara bul" demen. Ezbere konuşmakta üstünüze yok. Tilt olduğum konu bu !

Herneyse ben yabancı bir forumdan buldum otomatik olan kodlamayı buyrun burdan faydalanabilirsiniz.

/monthly_2019_10/1730332520_Otomatikcominghome.PNG.15f2a04b7b3875c00cb94e54bca3ddcf.PNG
Anlaşılan 50 az gelmiş 51. okumak için geç kalmış sayılmazsınız tek tek işaretleyerek atıyorum fotoğrafları kimseye boşuna itamda bulunmayın tekrarda belirtiyorum rüzgar yapmayın ben bu foruma dün üye olmadım sayısız üyeyede karşılıksız yardımcı olmuşumdur kodlama yapmışımdır. Ezbere konuşmakta üstüme yok demek ? İyi forumlar okuduğunuzu umarım bu sefer iyice anlarsınız

Özellik neden gizli olur hiç anlamam, sanırım vw grup birazda esnaf kazansın hesabı yapmış.

Geri
Üst Alt