GOLF 7.5 ÇİFT J FAR HK.

@HONEY Philips ampül dahil fiyatlar. Bi araştırayım olmazsa ordan sipariş geçerim. Teşekkür ederim. Montaj ve diğer aşamaları burdan paylaşacağım inşallah. 

@acaronur20 Bir çift j golf kullanıcısı olarak;

Çift j görüntüsü ayrı bir dünya, çok dikkat çekici oluyor araç. Hele ki comfortline farından geçtikten sonra...

Ama orijinal xenon olsa aracımda hiç bozmazdım. gerek yok.

@ogzdrk orjinal bi xenon plus fiyatı hakkında bilginiz varmı? Açıkcası kafamı kurcalayan da o zaten replika 🙄 teşekkür ederim bu arada

Moderatör tarafında düzenlendi:
@acaronur20 Bi xenon plus dediginiz far u led far.Forumda ornekleri var ama aydinlatmanin cok degiseceginiz sanmiyorum.Fiyat konusunda hic bir fikrim yok.

Arkadaşlar herkese merhaba. Memlekete geldim ve baya gece sürüş yaptım. Bi xenon basic farlar pek iyi aydınlatmıyor özellikle kısa far gerçekten kötü. Araştırmalarım devam ediyor. Bi xenon plus  afs + dla benim ihtiyacım olan şey sanırım. Yetkili servis ile görüşmeyi düşünüyorum. Gündüz u led olmaması, sinyallerin Led olmaması ve gece kısa far aydınlatmasının kötü olması beni üzdü açıkçası. Bu konuda gerçekten çok bilgisizim ve okuyorum sürekli. İmkansız mı bu dönüşümü yapmak? Maliyeti ne olur bana? Parçaları nereden temin edebilirim? Teşekkür ederim hepinize. 

@acaronur20 golf 7 comfortline aracim icin uled sordum bana kesinlikle bu sekilde bir degisim fabrika tarafindan yasak oldugu icin degisim yapamiyoruz dedi. ( Uzay otomotiv) 

@acaronur20 golf 7 comfortline aracim icin uled sordum bana kesinlikle bu sekilde bir degisim fabrika tarafindan yasak oldugu icin degisim yapamiyoruz dedi. ( Uzay otomotiv) 
Bayideki arkadaşlara Pbx desem bön bön bakarlar bana. Uğraşmamak İçin olmaz deyip geçtiklerini düşünüyorum. Zamanında golf 6 aracıma led stop taktıramamıştım serviste 😊 bakalım servis ile görüşmedim henüzz birde ender elektronik ile görüşeceğim. Bakalım. İmkansız diye bişey e inanmıyorum. Sanırım platformda yapan kişiler de var. Mesaj yazdım. Projeyi yapan kişiye. İnşallah yardımcı olur.

@acaronur20 Bi xenon lar arasında mı kötü performansı var hocam? Halojen farlara göre epey iyidir sanırım?

@acaronur20 Bi xenon lar arasında mı kötü performansı var hocam? Halojen farlara göre epey iyidir sanırım?
Halojene göre tabiki daha iyi. Fakat bu sınıfta en dolu araçlar arasında baya vasat kalıyor. Ki astra K excellence da yer alan Matrix led farları gördükten sonra 😊

Evet cift mercek.Dis taraftakiler kisa , ictekiler uzun.

Geri
Üst Alt