Yağmurda Camların Otomatik Kapanması ( Rain Closing )

@fcsrn coknet hatirlamamakla birlikte boyleydi sanirim gormustum. Acaba medyadan fabrika ayarlarina mi cevirsem

Özelliğin çalışması için camlarin tek tıkla kapanma ozelliginin açık olması lazım malum bazen hafızası siliniyor ve denerken camları anahtar kontaktayken açın inin ve iyke deneyin.

Fabrika ayarlarina da cevirip denedim olmuyor.

Ben size şöyle bir şey söyleyeyim nedenini bilmiyorum mantığını da anlamadım ama rlhs sensörlü bir fr'da sunroof dahil kapandığını canlı gördüm nasıl yaptınız diye sorduğumda ender elektronik açtı niye olmuyormu ki falan dedi orjinal kablo kullanıyor sanırım ender bir sormak lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben size şöyle bir şey söyleyeyim nedenini bilmiyorum mantığını da anlamadım ama rlhs sensörlü bir fr'da sunroof dahil kapandığını canlı gördüm nasıl yaptınız diye sorduğumda ender elektronik açtı niye olmuyormu ki falan dedi orjinal kablo kullanıyor sanırım ender bir sormak lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sıkıntı zaten   Golf 7 RLHS sensöre sahip araçlarda. diğer araçlar ve sensör modellerinde sıkıntı yok yani hocam. 

Sıkıntı zaten   Golf 7 RLHS sensöre sahip araçlarda. diğer araçlar ve sensör modellerinde sıkıntı yok yani hocam. 
Golf'le alakalı değil bende açamıyorum 15.7 kabloyla rlhs sensörlü leon araçları ender nasıl açıyor diyorum golf leon aynı bir fark yok kodlamada

Golf'le alakalı değil bende açamıyorum 15.7 kabloyla rlhs sensörlü leon araçları ender nasıl açıyor diyorum golf leon aynı bir fark yok kodlamada
15.7 kabloyla leonda bende acamadim hocam. Kodlamayı yaptım fakat çalışmıyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Onur

Sensörler aynı çünkü rlhs sensörde çalışmıyor

Hocam ben daha RLHS SENSÖR olup ta sonu 547 parça numaralı olanın açıldığına şahit olmadım. şayet varsa bunu başaran Hem tebrik eder hemde fiyatı ne ise bana da yapsın isterim. bu konuda neredeyse 1 yıldır araştırma yapıyorum ve hemen hemen yer yolu denedim se de sonuç alamadım. umarım siz haklısınızdirda ben bu sorunumdan kurtulurum. vesselam

One Life Live it.!!!

Hocam ben daha RLHS SENSÖR olup ta sonu 547 parça numaralı olanın açıldığına şahit olmadım. şayet varsa bunu başaran Hem tebrik eder hemde fiyatı ne ise bana da yapsın isterim. bu konuda neredeyse 1 yıldır araştırma yapıyorum ve hemen hemen yer yolu denedim se de sonuç alamadım. umarım siz haklısınızdirda ben bu sorunumdan kurtulurum. vesselamOne Life Live it.!!!
Bir arayıp bilgi alın isterseniz hocam ender elektronik'ten :)

Aradım hocam Metin Bey lede görüştüm bu konuyu. Ama şimdilik sonuç bu bi gelişme yok. Olmadı bidaha görüşürüz ya sizlere farklı bizlere farklı cevap verdiyse onu bilemem ?

One Life Live it.!!!

Aradım hocam Metin Bey lede görüştüm bu konuyu. Ama şimdilik sonuç bu bi gelişme yok. Olmadı bidaha görüşürüz ya sizlere farklı bizlere farklı cevap verdiyse onu bilemem ?

One Life Live it.!!!
Yarın bir de ben arayıp sorayım Hocam. Bakalım aynı cevabı mı verecekler.

@fcsrn Eren son soraken özellikle şunu belirtmeni isterim 2015 model araç ve 955547A sensör kodu olan araçlarda açılabiliyormuymuş de bakalım. muhtemelen bazılarında diyecek sana ama bakalım cevabı merak ediyorum yinede :)  

Geri
Üst Alt