AKÜ DÜZEYİ VEYA SOC ( ŞARJ DURUMUNU) GÖSTERMEK

1 aylık aracımda ben de denedim bende de olmadı, muhtemelen %100 olduğu için --% şeklinde gösteriyor, belki çift haneli sayıları gösteriyordur

atakom dedi:
1 aylık aracımda ben de denedim bende de olmadı, muhtemelen %100 olduğu için --% şeklinde gösteriyor, belki çift haneli sayıları gösteriyordur
Hocam yalnız 3 çizgi var. Yani ---% şeklinde. O yüzden %100 de olsa sanki göstermeli gibime geliyor. Bilemedim :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atakom dedi:
Hocam ben Gündüz farlarını açık unutup aracımdan gittiğimde ve 5 saat sonra dönüp yola çıktığımda start-stop bile yüksek enerji gerekli diye uyarı verip çalışmıyordu. O esnada bile bunu kontrol ettim ama gene --% şeklindeydi, bu sebepten ötürü eminim dedim.

Hocam benim bildigim kontak takili olmayacak kapilar kapaliolcak basili tununca geliyor aku gelince birakin cogunlukla %60 i goruyorum 3 senelik daha degismedi benimki

@Ensteknn Hocam tüm kombinasyonları denedim ama maalesef olmuyor. Canı sağolsun. Görünmeyen akü durumu olsun. Ne diyeyim başka :D

%100 dur belki hocam ben daha %100u goremedim ama 

@fcsrn Eren ben bu olayın kodlama ile alakası olmadığını sanıyordum. Gerçekten kodlama ile ilgili mi?

Geri
Üst Alt