Koku Tavsiyesi

Febrez İn yeşil olanını kullanıyorum. Eşimle birlikte diğer kokularıda deneyimledik, en iyi kokanı yeşil olanda karar kıldık. Diğerleri Biraz daha ağır kokuyor baş ağrısı yapabiliyor. 

Ayrıca araç içinde sigara içenler için olanıda vardı fakat ben hem küçük çocuğumdan dolayı hemde araçta sigara içmek istemediğimden dolayı onu denemedim. Ama yeşil olanını mutlaka öneririm. 

Screenshot_20190917-143020_Chrome.jpg

Gladei n yeni araç kokusu diye bir ürünü var 15 tl civari ben ondan aliyorum.Benim cok hoşuma gidiyor hemde sağlık açısından da güvenilir olduğunu düşünüyorum...

konu oldukça faydalı olmuş hepinize teşekkürler, bende şuana kadar genelde hep bu ağaçlardan kullandım türk bayraklı ve vanilla pride, fakat maks 1 hafta sonra kokusu gidiyor daha kalıcı olarak ne kullanabilirim acaba...

Ben Zara Home markalı Dark Amber kokusunu çok beğeniyorum ve tavsiye ediyorum. Ağır değil ve baş ağrısı yapmıyor.

İndirim dönemlerinde 25 liraya kadar düşüyor.

DARK AMBER KOKULU KART

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araçta sigara içmediğim için pek tercih ettiğim bişey olmasa da.., bazı arkadaşlar klimanın polen filtresini değişiminde dikiz aynasına asılan kokulardan 2 adet filtre üzerine koyanlar var., bu şekilde iç ortama ağır parfüm kokusu hakim olmuyor diyorlar..

Dayanamayıp little trees Türk bayraklı olanı aldım vanilyalı :) çok sıcaklarda belki bayabilir ama şimdi güzel gitti kokusu bence 

Aracın arka kapı cebinde ağzı açık kavunlu  votka unutmuştum. Bodrum yaz sıcağında arabanın her yerine  buram buram kavun kokusu işlemişti. Şeytan diyor kendi kokunu kavunlu votkadan yap.

Tatildeyken otelin otoparkında keşfettiğim bir hadisedir. 

Glade Okyanus Sessizliği aldım internetten 3 lü paket

1 tanesini arabaya 

1 tanesini de eve wc koydum

Arabaya bindiğimde kendimi wc de gibi hiddesiyorum :)

Wc girdiğimde kendimi Golf de gibi hissediyorum :)

Ben yaptım siz yapmayın :)

Ben de mudo'dan aldığım Be in good mood kokuları kullanıyorum. İçinde sıvı yok, lastiğimsi bir yapı kokuyu veriyor. İlk aldığım çok uzun süre koku vermişti 4 ay gib daha sonrakiler 2 ayda bitti ama yine de febreze vs nin fiyatına göre daha uyguna geliyor. koyu mavi ve koyu gri olanı denedim mükemmel kokuyorlar.

https://www.mudo.com.tr/oto-kokusu/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Glade Okyanus Sessizliği aldım internetten 3 lü paket

1 tanesini arabaya 

1 tanesini de eve wc koydum

Arabaya bindiğimde kendimi wc de gibi hiddesiyorum :)

Wc girdiğimde kendimi Golf de gibi hissediyorum :)

Ben yaptım siz yapmayın :)
😂😂😂😂 Hiç güleceğim yoktu ya

Geri
Üst Alt