Kokusuz ,kaliteli ,fiyatı uygun memnun kaldığınız paspas var mı ?

Bana sorarsanız orjinal alın geçin sahibindende ikinci el temiz uyguna vardı bi ara

Bana sorarsanız orjinal alın geçin sahibindende ikinci el temiz uyguna vardı bi ara
4d varken bence orjinal â gerek yok sıvı ve toz toprağın alt kısıma geçmesini engelliyor kullansanız bana hak verirsiniz. Aracın iç kısmını temizlemek süpürmek çok kolay oluyor. Sdizayn sattıkları paspaslar orjinal kadar kaliteli 3 seneden fazladır kullanıyorum hala sapasağlam kokuda yapmiyor

Ben sahler aldim görüntü falan çok iyi ilk baş koku okuyor ama zamanla azaldi.Tavsiye ederim.

Bende dün sahler marka aldım. çok iyi paspas ancak aracım sıfır olduğu için araç içinde farkedilir bir koku oldu. Araçta sadece 5 saat kaldı sonra hemen söktüm şimdi evde çamaşır suyuna bastım paspasları :)  

şimdi bir hafta balkonda güneşte bekleteceğim sonra diğer kimyasal temizleyicilerle tekrar suya basacağım sonra bir hafta daha güneşte bekletip araca takacağım. genel olarak orjinal dışında hangi paspası alırsanız alın KESİNLİKLE koku oluyor. benim biraz burnum hassas o konuda belki ama aracın içinde kimyasal koku sevmiyorum.  aldığınız paspasları benim gibi bir araca takmadan önde bir kaç kez yıkayın farklı kimyasallarla. sonra bir hafta açık havada güneşte bekletin. sonra araca yerleştirin. petrokimya olduğu için kokusuz paspas yoktur. 

aslında en güzeli orjinal halı paspas ancak oda çok kirleniyor aracın içinde yere bastıkça toz kalkıyor. ayrıca özel dikim 5D paspasları öneririm aracta açık yer kalmaz kokuda yapmaz deri benzeri bir yapısı var.

@gokhan8585 Benim kullandığım var istersen sana fotograflarını çeker gönderrim, uygun fiyata verrim, koku yok  kalitesi premium. Golf aracımı sattım  başka araç aldığım için satıyorum.

@gokhan8585 link değilde evimin sokağında bı aksesuarcidan aldım çok memnunum isterseniz sizin için alıp kargolayabilirim fiyatını ozaman yanlış hatırlamıyorsam 185 e almıştım normal fiyatı 220 TL idi komşu oldunuz için gelişine vermişti isterseniz özel msj atın numaramı vereyim resimlerini atayım beğenirseniz yardımcı olurum 

Geri
Üst Alt