Jump to content

mehmetcimcik

Golf 7 için hangi 18 jant?

Recommended Posts

45 dakika önce, yusufacs yazdı:

Bence ikiside değil hocam golfe yakışmaz bu jantlar :) alacaksan clupsports durban sebring pretoria serilerine bak 

Ben de Pretoria diyecektim de arkadaşın attığı jantın tasarımından çok farklı. 

Hatta konusu da vardı forumda tüm forum ağzımızın suyu aka aka takip etmiştik 😂

http://www.golftutkusu.com/topic/7497-golf-r-pretoria-19-ebat-jant/

tarihinde Kysr038 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, yusufacs yazdı:

Bence ikiside değil hocam golfe yakışmaz bu jantlar :) alacaksan clupsports durban sebring pretoria serilerine bak 

Dediginiz modeller aklımdaydı hatta pretoria kesindi fakat bi video da gördüm golf 7.5 a 19 inç taktılar o günden beri kesin kararliyim hatta video linki de ekleyeyim fikir acısından 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, tuncer_2632 yazdı:

Durban diyorum bende 👍 çok asil duruyor bence. Ama bunlar zevk işi :)

C88C38A3-9BAE-4894-9DC7-9EE263E7D375.jpeg

Durban çok güzel zaten klasik sade ve şık ilk önce de pretoria aklımdaydı ama bu jantı video da gördüm o yüzden füme renkte beyaz araca çok yakışacağını düşündüm bakalım deneyip görecez 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Duhansahin yazdı:

Kansas :)

F86C3B48-540D-41D8-939A-4175DD601807.jpeg

Hocam bu ve durban güzel sade ve şık ama bayağı sade 🙂 hafif gösterişli olsun düşüncesindeyimtabi abartı olmadan o yüzden clubsport ve proteria düşünmüştüm ama audi jant i video da görünce çok yakistirdim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: iltan
      Merhabalar abiler arkadaşlar, aracım 2014 1.2 tsi dır. Aracımda şuan 18 jant var ama mat siyah arabam beyaz olduğu için kötü göründüğünü düşünüyorum. Şimdi 18 durban almayı düşünüyorum. Bir yerle görüştüm replika ürünler vardı genellikle. Bende replika almayı düşünüyorum bana lastikle beraber 2800 TL fiyat verdi. Jant türk malı değildi bir adet türk malı durban gösterdi bana önerdiği yurt dışı malı daha kaliteli duruyordu ama pazarlıkla 2500 TL ye kadar düşüreceğim. Bunları aldıktan sonra spor süspansiyon düşünüyorum bana önereceğiniz bi süspansiyon var mıdır o konu hakkında pek bilgim yok. Şimdiden teşekkürler
  • Yeni Oluştur...