Araç menüsünden gündüz farları açıp kapatmak

Aşağıdaki kodlama geçerlidir:

Select STG 09 central electric.

STG Access Permission -> Function 16

Enter unlock code 31347

STG adjustment -> function 10

Select Daytime running lights daytime running lights activated by bath or Operating sequence possible

Adjust Value on active

n2Mbo1.png

@Orhan Hoca'm, Comfortline için de geçerli midir bu kodlama ? 

Mrb. Arkadaşlar kodlamayı aynı şekilde girdim ama araç menüsünden gündüz farları sürekli kapalı seçeneği var hiç değişmiyor.

Bu ayarı yapınca far anahtarı sadece 0 konumundayken gündüz farları kapanıyor bütün konumlarda kapanmasını yapabilir miyiz? Bir de Amerikanlar açık bende u ları söndürüp sadece sinyaller açık kalacak şekilde bir kodlama mümkün mü? 

WhatsApp Image 2017-08-09 at 10.30.14.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu ayarı yapınca far anahtarı sadece 0 konumundayken gündüz farları kapanıyor bütün konumlarda kapanmasını yapabilir miyiz? Bir de Amerikanlar açık bende u ları söndürüp sadece sinyaller açık kalacak şekilde bir kodlama mümkün mü? 

Ekli dosyayı görüntüle 12567
U ları söndürüp sadece sinyalleri yakabiliriz. Leuchte 2-3 de (6) veya kullandığın kablo 16.8-17.1 ise Dimwert AB2-3 kanallarında ki volume değeri 100 dür onu 0 yaparsan olur. Anlatım karışık geldiyse bağlanınca ara Hocam. :D

/monthly_2017_08/598abb1c92839_WhatsAppImage2017-08-09at10_30_14.thumb.jpeg.69b656ea4444e3dba8ab552b19f66dcc.jpeg
Işık kanallarında herşey mümkün hocam
yeterki fikir çıksın.

Ben sıfır konumunda u LED'ler sönsün Amerikan parklar yansın istiyorum kodlaması nasıl olur ?

Selamlar.

Aşağıdaki menüde yer alan seçeneği aktif yaptım. Sistem kabul etti. Ancak radyodaki menüde çıkmıyor seçenek. Radyom çinden gelen 6.5 lik radyolardan.... aracım 2017 trendline...

Başka birşeyler mi yapmam gerekli acaba?
f19979a98eda1ca671364902ea1b643e.jpg

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Desay multimedyada bunu bir türlü menuye getiremedim yerini vag comda bulmama ragmen sebebini bilen varmı acaba ? Ayni sekilde katlanir aynada menuden gitti...

Moderatör tarafında düzenlendi:

@onur34up1629 Bende uzun süre araştırdım fakat sonradan taktığımız RCD330 MIB2 cihazlarda malesef bu menüler gelmiyor. zaten araç durumu da yok.

Geri
Üst Alt