Yeni Aracımız “BEN386”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sağolasın muhammed keşke benim sislere çözüm olsa direk bundan taksam:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@metinkar sislere çözüm olsa bende sis için çok iyi öneri var da işte :)  çözüm yok ona :D  güzelliğinin de bi kusuru var o tamponun işte :)  

3 saat önce, metinkar yazdı:

evet bende dün m8 360 led ampüle geçiş yaptım iki resim ekliyorum video çektim ama ekleyemedim:) benim için yeterli @muhammedakgunes muhammed kardeşime teşekkür ederim...

Ekli dosyayı görüntüle 40005

Ekli dosyayı görüntüle 40006

Video:

bende alacağım ama elinde yokmuş gelince 2 takım alacam birini çift j fara diğerini de u led fara takacam mercek farkını da karşılaştırmış oluruz. u led'lerin mercekleri daha iyi diyorlar. Bi ledler gelsin @muhammedakguneskardeşimden haber bekliyorum :)  

@tuncer_2632 biz karşılaştırdık U far ile J fardaki performansı hocam :)  aynı çıktı Lüx değeri :)   

fakat U farın mercek önü parlak malzeme olduğu için fara karşı durunca çok daha fazla aydınlatıyormuş gibi görünüyor. 

çift J farda ise mercek önü siyah bir malzeme. O yüzden karşı durup bakınca parlaklığı çok az görünüyor. Ama neticede aynı mesafede aynıydı aydınlatması :)   

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel gözüküyor abi hayırlı olsun. Bu m8 360 ledlerin @muhammedakgunes hocam ithalatına başlayıp kendi markasını yaratmalı artık.  B)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt