Yeni Aracımız “BEN386”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@metinkar abi maşallah güle güle kullan. Şahane olmuş. Retrofitlere devam :) bazen senin eski araç KS'ye denk geliyorum nette. Onu gördükçe bunun bir adım sonrasını merak etmeden duramıyorum :D

@metinkar abi maşallah güle güle kullan. Şahane olmuş. Retrofitlere devam :) bazen senin eski araç KS'ye denk geliyorum nette. Onu gördükçe bunun bir adım sonrasını merak etmeden duramıyorum :D
@mustafacagri  ks yi başakşehirde gördüm ama dışta oynama yapmış sadeliği yok etmiş

@metinkar Abi benim en beğendiğim retrofit i yapmışsınız, navigasyonu çok kullanan birisi olarak harika görünüyor.  (y)

diğer hayalet ekranı satacağım arkdaşlar, araçlarımız üretimden kalktığı için bu tarz hayalet ekran bulmak biraz zorlaşıyor maalesef, talip olan var ise özelden mesaj atabilir şuan 4000-4500 arası satılıyor ben bu rakamların biraz  altına vereceğim...

Maşallah, aracımız da pek doluymuş.  :D   (y)
@frknyldrm  :)  eyvAllah...

@Culture33  teşekkürler...

@Negatiwe  teşekkürler...

Maşallah 🧿 

affınıza sığınaraktan.. :)

Ekli dosyayı görüntüle 36774
@srkns  :)  

@metinkar hayırlı olsun iyi günlerde kullan 🧿
@zulalyol  teşekkürler...

Bu görüntü arabaya binme keyfini katlar.. hayırlı olsun abi.. 
@1661  sağolsın...

@metinkarSüper olmuş. Hayırlı uğurlu olsun.
@tgun89  teşekkürler...

@metinkar ustad

Maşallah super olmuş
@HONEY  al bir çerçeve:) 

@metinkar maşaallah hocam çok güzel olmuş 🧿🧿🧿
@Omer58  sağolasın...

@mustafacagri  tekrar teşekkürler:)

@metinkar Abi benim en beğendiğim retrofit i yapmışsınız, navigasyonu çok kullanan birisi olarak harika görünüyor.  (y)
@tiesay  aynen hedefime tamamen ulaştım devamlı sürmek istiyor insan:)  teşekkürler...

@mutlubey17  eyvAllah...

Çok güzel olmuş güle güle kullanın.
@omurkadir  teşekkür ederim...

@GodThread  :)  eyvAllah...

iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim sağolsun...

@metinkar ustad alirik bi cerceve

Hediye mi etcen

Km nasıl ayarlancak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt