U LEDLİ Bİ-XENON İLE ÖN SİNYAL FARININ ÇAKARLI YANMASI

Araçta orjinal LED arka stoplar ve U led far var. 
Arka taraf için leuchte 16 ve 17 de kullandığınız kablo 15,7 varsayarak (4) leuchte 16 kanalını blinken links hellphase (4)leuchte 17 kanalını blinken RECHTS hellphase olarak değiştirin. 

U ledler içinde leuchte 2 Blinken links hellphase ve leuchte 3te  Blinken Rechts hellphase olanları bulup not active yapın. 

Arka taraf için leuchte 16 ve 17 de kullandığınız kablo 15,7 varsayarak (4) leuchte 16 kanalını blinken links hellphase (4)leuchte 17 kanalını blinken RECHTS hellphase olarak değiştirin. 

U ledler içinde leuchte 2 Blinken links hellphase ve leuchte 3te  Blinken Rechts hellphase olanları bulup not active yapın. 
bilgi için teşekkür ederim.

İyi akşamlar fenni muayene öncesi çakarları kapatayım ve kapattım yalnız bir yerde karıştırmışım gündüz ledlerim gündüz yanıyor ancak sol gündüz ledim auto konumunda iken gece yanmıyor

Herkese hayırlı akşamlar 

Benimde çift u led far var çakarlı yanıyor muayeneye gidecegim için kapatmak istedim ama o kanalları beceremedim yardımcı olursanız sevinirim 

Benim aracımdada amerikan park ve ön farlarda U ledlerim çakarlı yanıyor, kapatmak istiyorum ama videolarınız silinmiş, kapatmayı sonra yeniden açmayı öğrenmek istiyorum yardımcı olurmusunuz kodlamalarda?

Geri
Üst Alt