Klima Auto Modda İken Fan Hızı Gösterimi

özelden sormuşsun kardeşim. bu kodlamadan mı bahsediyorsun?

@beyaslan

bir de klima profilini açma kodlaması var klimayla ilgili.

@beyaslan

@Orhan yok abi bildiğin üzere motor üzerindeki fanlarınlar 80-90 90-100 100-110 derecedeki stagelerini değiştirmek istiyorum 

radyatör fanlarını ve aftercooler fanı 

@Orhan yok abi bildiğin üzere motor üzerindeki fanlarınlar 80-90 90-100 100-110 derecedeki stagelerini değiştirmek istiyorum 

radyatör fanlarını ve aftercooler fanı 
Boyle birsey vcds ile mumkun degil,fanin ne zaman acilip ne zaman kapanacagini ecuda bir cok kombinasyona gore bir cok haritasi var.O kadar basit bir calisma mantigi yok

Boyle birsey vcds ile mumkun degil,fanin ne zaman acilip ne zaman kapanacagini ecuda bir cok kombinasyona gore bir cok haritasi var.O kadar basit bir calisma mantigi yok
ayarlanabiir bir durum olsa çok daha güzel olur aslında 

Ayarlanicak bir durumu yok bence,kendisi gayet yeterli zamanlarda devreye giriyor...

Türkiye buluşmasında kabloyu incelemek isterim. Çünkü Ben o kablonun güncellenmeyeceğine inananlardanım. [emoji4] Keşke siz de almasaydınız.

Umarım güncellenir ve madur olmazsınız. Hangi tarihte aldınız? Kaç sürümdü aldığınızda? Bize birkaç ekran görüntüsü atar mısınız?
Hocam aynından arkadaşımda vardı güncellendiğini bilmiyormuş denedik güncellendi ben de aldım valla inşallah sıkıntı çıkmaz

Arkadaşlar tiguan da böyle çıkıyor bu olay. kablo 17.1.3 versiyon. çözemedim bir türlü. Byte hepsine baktım ama o isimde birşey de bulamadım.

20170518_004935.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba , ben bu uygulamayı VAG COM'da açıyorum...Bit 6 kutucuğuna  tik atıyorum ... Klima oto modda iken fan hızını göstermiyor...Tekrar giriyorum VCDS'den uygulamaya giriyorum , tik attığım kutu boş...  ( Kod kabul edildi mesajına rağmen )

Merhaba arkadaşlar,  klima auto modda iken fan hızı yanı sıra hangi bölgelerden üflediğini görebilir miyiz?

@omur Auto nun altındaki Menu tuşuna basınca Multimedya ekranında hangi bölgelere üflediğini görebilirsiniz.

Geri
Üst Alt