Bir Midline Plus Yükselişi :)

Tarih : 27.08.2020

Yeni bir update girmek istedim. Belki birilerine bi yol göstermiş oluruz. Yükselen araç piyasası sebebi ile daha 3-4 sene bineceğim için line asist düşünüyordum. Tesadüfen 2-3 ay önce ön camıma taş gelince düşünceyi uygulamaya koyduk tabiki böyle işler kolay işler değil biraz beklemek biraz uğraşmak gerekiyor tadıda böyle çıkıyor zaten.

Gerekenler:

Line Destekli Ön Cam : Yetkili Bayide değişti.

Çerçevesiz Kararan Dikiz Aynası : @MSE

Far Yağmur Sensörü Ve Anahtar : @zulalyol

Kamera,Montaj Ve Çilemi Çeken Canım Abim : @forjust1day

Bir kaç görsel ile bitireyim.. Tekrardan Her şey için teşekkürler :)  

WhatsApp Image 2020-08-28 at 00.12.38 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-28 at 00.12.39.jpeg

WhatsApp Image 2020-08-28 at 00.12.39 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-28 at 00.12.38.jpeg

Midline Plus sahibi olarak konuyu ilk gördüğüm zamanlar hiç cesaretim yoktu ancak zamanla ben de

6.5 media + geri görüş kamera + park sensörü (orjinal görünümlü ama sadece sesli uyarılı) + ayak altı aydınlatmalar + ön kapı altı aydınlatmalar + far yağmur sensörü + sis farı (montajı yaptım henüz bağlantısı eksik bcm değişimi ile orjinal olsun istiyorum) 

Yükseltmeleri yaptım.

Sırada : fonksiyonel direksiyon tuş takımı + bcm değişimi + bileşen koruma kaldırılması + 16 jant (hita ya da dover) var , vakit ve nakit izin verdiği ölçüde umarım yapabilirim.

Son eklediğiniz Lane assist 10 numara olmuş, yapmayı hayal dahi edemeyeceğim bir eklentidir..

Dilerim güzel günlerde kazasız belasız kullanın aracınızı...

Midline Plus sahibi olarak konuyu ilk gördüğüm zamanlar hiç cesaretim yoktu ancak zamanla ben de
6.5 media + geri görüş kamera + park sensörü (orjinal görünümlü ama sadece sesli uyarılı) + ayak altı aydınlatmalar + ön kapı altı aydınlatmalar + far yağmur sensörü + sis farı (montajı yaptım henüz bağlantısı eksik bcm değişimi ile orjinal olsun istiyorum) 
Yükseltmeleri yaptım.
Sırada : fonksiyonel direksiyon tuş takımı + bcm değişimi + bileşen koruma kaldırılması + 16 jant (hita ya da dover) var , vakit ve nakit izin verdiği ölçüde umarım yapabilirim.
Son eklediğiniz Lane assist 10 numara olmuş, yapmayı hayal dahi edemeyeceğim bir eklentidir..
Dilerim güzel günlerde kazasız belasız kullanın aracınızı...
Hayallerinizin peşinden gidin [emoji3577] Kazasız belasız sürüşler..

güzel olmuş güle güle kullanın.Arkadaşlar hazır bu konu tazeyken yeri değil belki ama Liquly molly motor yağı kullanan biri olarak ki memnunum.Oktan artırıcı ürünlerinden kullanmayı düşnüyorum  acaba kullanan va rmı?

Geri
Üst Alt