Bir Midline Plus Yükselişi :)

İsmail Kardeşime hayırlı olsun.. gayet güzel ince işçilik ile aracına sürüş profil özelliği kazandırdık iyi günlerde kullan
 @mutlubey17

Yakında sök tak yapmadan yaparsınız siz bu işi 😂 

Aktifleştirmeyi kim yaptı hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Update:
Midline Trimlerinden sıkılmıştım bi çılgınlık yapıp sökebildiklerimi söktüm ve piano black boyattım. Harelde boyacıdan kaynaklı %100 kusursuz olmadı ama %95 oranında kusursuz denebilir, kendimce memnun kaldım sizi görsellerle başbaşa bırakıyorum. Aklınıza takılan bir şey olursa yardımcı olabilirim.
966c6473067adbd045d0eaa61fb8fe4c.jpg

bbee2a13366f497036624d05594dba03.jpg

ad27586b9c0fb6214c5b5ab72517c7b1.jpg

dec790b9bc426ea554b48758878123da.jpg

7d764c318292c0e6cf58613cc3e2b18f.jpg

Ufak tefek eksikler var hocam. Midline plus ama opsiyonlar vardı aldığım araçta. Yağmur far sensörü hız sabitleme ve spor dikiz aynası. Ek olarak sadece Dijon jant lastik takımı cam filmi ufak tefek r line yazılari ekledim. 

Benim için önemli olan park sensörü ve sis farı birde katlanır ayna istiyorum.

Nasipse yapacağız yavaş yavaş. 

Birkaç fiyat sordum Ankara piyasası yüksek biraz. Park sensörüne ve katlanır aynaya montaj ve kodlama dahil 2500+2500 isteniyor. Şuan çok geldi bana araştırıyorum halen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ufak tefek eksikler var hocam. Midline plus ama opsiyonlar vardı aldığım araçta. Yağmur far sensörü hız sabitleme ve spor dikiz aynası. Ek olarak sadece Dijon jant lastik takımı cam filmi ufak tefek r line yazılari ekledim. 
Benim için önemli olan park sensörü ve sis farı birde katlanır ayna istiyorum.
Nasipse yapacağız yavaş yavaş. 
Birkaç fiyat sordum Ankara piyasası yüksek biraz. Park sensörüne ve katlanır aynaya montaj ve kodlama dahil 2500+2500 isteniyor. Şuan çok geldi bana araştırıyorum halen.
[mention]zulalyol [/mention] parça konusunda yardımcı olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güle güle kullan kardeş bende aynı konulardan muzdaribim şimdilik sis farlarını buldum Bağlatacağım arka sis far  yerine comfort sis farı anahtarı  aldım o şekilde bağlanmazmı ön arka ayrı olacak şekilde ve anakarada bu işi temiz yapacak kim var acaba 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Güle güle kullan kardeş bende aynı konulardan muzdaribim şimdilik sis farlarını buldum Bağlatacağım arka sis far  yerine comfort sis farı anahtarı  aldım o şekilde bağlanmazmı ön arka ayrı olacak şekilde ve anakarada bu işi temiz yapacak kim var acaba 
@necati abi sizin işinizi çözer Hocam.

Geri
Üst Alt