Lane Assisti Açmak

Arkadasimla yaklasik 1-1.5 ay once actik lane asisti 15.7 kablo ile bir sikinti çıkmadı.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şefik hocam aracınızda Lane assist hayırlı olsun bugün buluşmada açtırdınız sanırım. ilk düşünceler nasıl?

@Şefik

Hocam lıne assist bı sorunum var şerit bulduktan sonra devreye giriyor 20 sn sürmüyor direksiyonu üstlenın diye uyarı veriyor sonra tekrar şerite koyuyorum tekrar o uyarıyı verıyor sorun nedir acaba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam lıne assist bı sorunum var şerit bulduktan sonra devreye giriyor 20 sn sürmüyor direksiyonu üstlenın diye uyarı veriyor sonra tekrar şerite koyuyorum tekrar o uyarıyı verıyor sorun nedir acaba

bildiğim kadarıyla bu normal hocam. 

lane asisti bi devreye sokunca sonsuza kadar duz yol olsa hiç uyarmadan gidiyor mu?

gordugum bi çok şerit takip asistanı arada dokunmanızı istiyor direksiyona

Moderatör tarafında düzenlendi:
Duble yol çizgiler baya belırgın temiz yani

Lane asist guvenlik geregi 15 sn calisir. Sonra.tekrar direksiyona dokunmanizi ister.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

az bir kuvvetle direksiyona dokunman bile sürekli takipte kalması için yeterli.

viraj öncesi hazırlıkları ve sollamalardaki bariyerle sollanan araç arasındaki yüksek hızda bile yapılan güvenli geçişleri test etmişsindir sanırım.

bir çok sürücü tereddütte kalıyor bu esnada. hemen frene basıyor. acabalar yaşıyor.

ben basıp geçiyorum. araç yola kilitli ondan böyle. direksiyonu kırma ve aracı o esnada savurma imkanım yok kasten bir hareket yapmadıktan sonra.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şefik hocam aracınızda Lane assist hayırlı olsun bugün buluşmada açtırdınız sanırım. ilk düşünceler nasıl?@Şefik
Tam beklediğim gibi hocam, buradan bir kez daha Muhammed ve Ahmet'e teşekkür ederim.@MSE@ansolak

Yalnız şöyle bir durum var, sabah tekrar bakacağım ama park pilot ve geri kamera şu anda çalışmıyor, Ahmet'le konuştum durumu onda da böyle hata vermiş ertesi gün normale dönmüş, sizin bu durumdan bilginiz var mıdır?

@Orhan Hoca

Tam beklediğim gibi hocam, buradan bir kez daha Muhammed ve Ahmet'e teşekkür ederim.@MSE@ansolak

Yalnız şöyle bir durum var, sabah tekrar bakacağım ama park pilot ve geri kamera şu anda çalışmıyor, Ahmet'le konuştum durumu onda da böyle hata vermiş ertesi gün normale dönmüş, sizin bu durumdan bilginiz var mıdır?

@Orhan Hoca

Çalışması lazım hocam. bende kodlamadan beridir sorun yok.

Çalışması lazım hocam. bende kodlamadan beridir sorun yok.
@Orhan Hoca @MSE hocam valla geri gelmedi, @ansolak Ahmet hocamla da konuştum, onda da dün gitmiş benimkiyle aynı şekilde ama onda geri gelmiş. :S servise götürmeyi düşünüyorum artık kodlama ile çözülecek birşey gibi gelmiyor bana. çünkü sensörler çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor, kamera açılıyor sesini duyuyoruz ama ekrana görüntü gelmiyor. aklına bir fikir gelen ya da bu durumla karşılaşan başka birisi varsa fikirlerini almak isterim.

@Orhan Hoca @MSE hocam valla geri gelmedi, @ansolak Ahmet hocamla da konuştum, onda da dün gitmiş benimkiyle aynı şekilde ama onda geri gelmiş. :S servise götürmeyi düşünüyorum artık kodlama ile çözülecek birşey gibi gelmiyor bana. çünkü sensörler çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor, kamera açılıyor sesini duyuyoruz ama ekrana görüntü gelmiyor. aklına bir fikir gelen ya da bu durumla karşılaşan başka birisi varsa fikirlerini almak isterim.
Hocam basit bir çözümü olduğuna inanıyorum ama bişey bulamadım malesef.

Servise götürün belki anladıkları bişeydir hallederler hemen. 

@Şefik Media ekranını açma tuşuna basarak resetlemek 1. seçenek olsun.

2. seçenekte tüm ayarları fabrika ayarına çevirmek olsun menüden. Yine olmazsa servise gitmek şart.

@Orhan Hoca hocam merhaba aranıza yeni katıldım aracımda dinamik ligth assist acc front assist var fakat br türlü lane assist acılmıyor.A5 kodlamada girerken uzun kodlamada Lane Departure HCA gözükmüyor.yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Üst Alt