Golf 7'ye Osram Ledriving far uygulaması

Arkadaşlar yağmurdada deneme şansım oldu gece siyah asfaltda aydınlatma nerdeyse yok gibi bu büyük bir eksi oldu. bilgilendirmek istedim.
Bu kadar masraf yaptıktan sonra., yağmurda kötü aydınlatması iyi olmamış., düzgün bir yerde digital far ayar cihazı ile ve (yakıt deposu 3/4 dolu) haldeyken far ayarı yaptırmanız belki biraz iyileşme olabilir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles evet biraz can sıkıcı oldu. Far ayari aklıma geldi ama ankarada dijital far ayari yapan bir yer bulamadım malesef

@hakan1979 

Hocam Bosch Car Service’lerde titizlikle yapıldığına şahit oldum, Ankara’da vardır mutlaka ama ben İstanbul Kartal’da memnun kalmıştım.Daha sonra servis sağ olsun jest yapmak için Far  ayarınızı da yaptık dedi  de o zamandır ayarsız farlar :)  

Benim videoda gördüğüm aydınlatma gayet yeterli gelmişti, kötü havlarda mutlaka bir kayıp oluyor ama can sıkacak kadar olacağını tahmin etmemiştim, umarım Far ayarından kaynaklıdır, ben de bu ürünü almayı düşünüyorum.

@hakan1979 

Hocam Bosch Car Service’lerde titizlikle yapıldığına şahit oldum, Ankara’da vardır mutlaka ama ben İstanbul Kartal’da memnun kalmıştım.Daha sonra servis sağ olsun jest yapmak için Far  ayarınızı da yaptık dedi  de o zamandır ayarsız farlar :)  

Benim videoda gördüğüm aydınlatma gayet yeterli gelmişti, kötü havlarda mutlaka bir kayıp oluyor ama can sıkacak kadar olacağını tahmin etmemiştim, umarım Far ayarından kaynaklıdır, ben de bu ürünü almayı düşünüyorum.
Merhaba ankarada 3 tene bosch servisine gittim ama malesef dijital far ayari yok dediler manuel yapan yerlerde gerçekten doğru yapmıyorlar. Arastirmam devam ediyor. Almayı düşünenler için yazdim özellikle eksi yönünü bilsinler diye. Benim için biraz can sıkıcı oldu ama yinede vaz geçmem  🙂

@hakan1979 gerçekten güzel olmuş ama baya bahallıya gelmiş.Bence bu kadar para verdiiniz madem poliçeye de ekletin derim ne olur ne olmaz..

Hocam farlarınız çok iyi. Fiyat olarak çok gelsede sonuç olarak orjinal fardan daha iyi bir aydınlatma elde ettiniz o yüzden değdiğini düşünüyorum güle güle kullanın. Hemde görünüm itibari ile çok dikkat çekici.

@hakan1979  Bence yağmur normal.Sonuçta yağmurda en iyi aydınlatma 4300K ile elde edilir.Beyaz yanan bir farın bunu yapması beklenmez.Bu arada yağmurda bütün çakma farlardan daha iyi aydınlattığından emin olabilirsiniz :)

@hakan1979 hocam merhaba . Kullandiginiz urun ile ilgileniyorum . Kayar sinyaller ile aynada kullandiginiz sinyallerin senkronu takar takmaz tuttu mu ilave bir ayar yapildi mi acaba? Stoplar da uyumlu calisiyor cok iyi. Kayar ayna sinyali suan cok uygun kurlara gore paylastiginiz linkten baktim.

Birde osram farin ici dolu mu geliyor hocam. Ekstra masraf cikiyor mu 

@hakan1979 hocam merhaba . Kullandiginiz urun ile ilgileniyorum . Kayar sinyaller ile aynada kullandiginiz sinyallerin senkronu takar takmaz tuttu mu ilave bir ayar yapildi mi acaba? Stoplar da uyumlu calisiyor cok iyi. Kayar ayna sinyali suan cok uygun kurlara gore paylastiginiz linkten baktim.

Birde osram farin ici dolu mu geliyor hocam. Ekstra masraf cikiyor mu 
Merhaba, sinyaller için montajı yapinca ayara gerek yok. Farlar tak çalıştır şeklinde geliyor, ek bir parçaya ihtiyaç yok.

Geri
Üst Alt