Jump to content

hakan1979

Golf 7'ye Osram Ledriving far uygulaması

Recommended Posts

Arkadaşlar farları bugün taktırdım gerçekten güzel durdu. gece aydınlatmasını daha deniyemedim ama bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. yakın zamanda youtuba bir video eklerim. 

2.jpg

3.jpg

1.jpg

20190726_122855.jpg

20190726_122859.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, hakan1979 yazdı:

Arkadaşlar farları bugün taktırdım gerçekten güzel durdu. gece aydınlatmasını daha deniyemedim ama bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. yakın zamanda youtuba bir video eklerim. 

2.jpg

3.jpg

1.jpg

20190726_122855.jpg

20190726_122859.jpg

kardesim hayirlinolsun guzel duruyorlar kaca maal oldu birde bunlar led sinyallimi yoksa beyaz j ledlerdenmi sinyal veriyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@turgay8268 teşekkür ederim. alah razı olsun. 900 euro yani 5800tl'ye geldi bana 150 taktırmaya verdim . sinyal olarak en üst fotoğraftaki hali sinyal vermiş hali ön sinyaller kayar led.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, hakan1979 yazdı:

@brt06 teşekkürler. allah razı olsun.

durusu guzel gece aydinlatmada sorun olmaz saniyorum ama biraz yuksek rakam dostum ya birde saniyorum 7.5 icini yok daha heralde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@turgay8268 teşekkürler. aydınlatma videosu çekip yakın zamanda paylaşacağım. benim bildiğim 7.5 için henüz yok ama yakında çıkartırlar diye tahmin ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@skysoblue85 Asya Makina Otomotiv osram yetkili bayi buraya sipariş verdim çok ilgili kişiler.  yaklaşık 2 aylık süreçte geldi. irtibat  sercan bey. tel: 05559742966

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhabalar güzel olmuş ama kendi şahsi düşüncem bu paraları arabaya harcamaktansa üstüne para katıp üst pakete geçmeyi tercih ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@gokhan8585 teşekkürler, herkes arabasına itina ile bakmıyor. temiz araç, uygun fiyata bulmak çok zor. o yüzden bende bu yola başvurdum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, hakan1979 yazdı:

@gokhan8585 teşekkürler, herkes arabasına itina ile bakmıyor. temiz araç, uygun fiyata bulmak çok zor. o yüzden bende bu yola başvurdum

dogru olani yapmissiniz gule gule kullanin yanliz iki aylik vir bekleme sureci gercekten cok uzun bir sure 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallah Hocam Hayırlı olsun çok goş gözüküyor.

Aydınlatması da bir o kadar iyi olmalı. Osram markası iyidir Güzel günlerde Kullanmanız Dileğiyle.:like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender çok teşekkür ederim   bende çok beğendim :) aydınlatma için nasipse bu akşam bir video çekeceğim burdan paylaşırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallah hocam, çok güzel duruyor gerçekten, agresif bir görüntü katmış arabaya. Güle güle kullanın videosunuda bekliyoruz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@hakan1979 Hayırlı olsun., 6.000 rakamlara çıktıktan sonra (orjinal olarak) Uled ‘li Adaptif Bi-Xenon Plus farlar çok rahat alınabilirdi., hatta bir miktar ucuza bile mal olabilirdi..  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@hakan1979 Hakan Hocam, uzun zamandır takip ettiğim far. çok hoş görünüyor gerçekten. gece aydınlatmayla ilgili videonuzu 4 gözle bekliyorum. iyi günler kullanın inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel görünüyor osram da kendini ispatlamış bir marka güle güle kullanın. Keşke fiyatı daha uygun olsa idi ben de düşünürdüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben beğendim. Cesaretinizi de taktir ettim. Ledlerin kalite fotodan bile belli.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@hakan1979 güzel durmuş. Bir de logonun bulunduğu panjuru highline panjuru ile değiştirdinizmi tamamdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Replikaya para verene kadar üzerine katıp bunu almak daha mantıklı.aydınlatma videosunu merakla bekliyorum  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, hakan1979 yazdı:

2.jpg

3.jpg

1.jpg

20190726_122855.jpg

20190726_122859.jpg

kardes video aticaktin cekebildinmi gece aydinlatmasi uzun kisa nasil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...