Golf 8 için ay sayanlar , aracınızı ne zaman satmayı düşünüyorsunuz?

DrMobile

Üye
İsim
drmobile
Golf 8 için ay sayanlar , aracınızı ne zaman satmayı düşünüyorsunuz?

ben malum passat aldım , ama eşimin aracı ile daha büyük zaman geçiriyorum , ama golf 8 için de ay sayıyorum .

Eşim de tutku ile bağlandı , daha dün gece aracın üzerine yaprak düşmüş , beni yolladı aldırdı. Böyle titizlenirken , nasıl satalım da 8ini alalım diyeceğim merak konusu.

Sanırım , aynı donanım için , satacağımız  SüperSeven'lerimizin üzerine 10bin gibi bir rakam ekleriz diye düşünüyorum, sizin düşünceleriniz neler?

Emisyon olayından sonra MK8 projesinde gecikme olabilir diye düşünüyorum. VW zor bir süreçte çünkü.

Hocam o kadar da değil yahu ay saymak nedir :D Zaten ne zaman çıkacağı belli değil, efsane mk7 miz varken hem neden sayalım dimi ama samsungun dediği gibi mk7 resmen 'next is now' olmuş  :D

Negatiwe dedi:
Emisyon olayından sonra MK8 projesinde gecikme olabilir diye düşünüyorum. VW zor bir süreçte çünkü.
bende onu düşünüyorum , ama merkel destekliyor vw'yi .

Bu durumda da yeni kasa ile durumu toparlar gibime geliyor.

Çünkü insanlar bu kasalarla emisyon problemini özdeşleştirdi.

Kasa değişince , "Aaa bakın vw değişti" algısı ile , eski satışlarını yakalaybilir , benden vw tavsiye çok komplike düşünmesin :D

2017 yazında tanıtılır daha zaman var hocam aracinizin keyfini çıkartmaya devam edin. Mevcut Golf efsanedir.

"zarar gören marka imajını düzeltmek için bu sefer biraz daha fazla abanırlar mı?" diye düşünmeden edemiyorum :)

Orhan Hoca dedi:
bir mani olmazsa satmamak üzere kendisiyle anlaşarak aldım.  arasıra tutkumuzu tazeliyoruz.  :D
Hocam st ile gorustum , 8 in turkiyedeki ilk siparisini ben verecegim anlastik ;) tarih belli degil , zaten hergun yaziyor adam:)

Geri
Üst Alt