6,5 Composition Media Carplay montaj

@Musaaksoy radyo ses kalitesi düşük bende, yukarda da bir çok kişi bu konudan muzdarip 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam herkese merhabalar benim merak ettiğim sey ise bende 7.5 comfort ekranı var highline ekrana dönmek istiyorum gateway değişimi şart mi benim bildiğim ekranı takip cihaz koruması kaldırıp ünite degisince bitiyor diye biliyorum birde getawayin değişmesi ne gibi dezavantajları var 

@GodThread vagcılara sorduğumda değişmesine gerek yok bir çok montaj yaptık sorun çıkmadı demişlerdi, hatta golf 7 comfort a 7.5 higline ünite ekran CarPlay yapan kişiler söyledi bunu.

@ali_burkay herkes farklı bir şey söylüyor bu konuda. Ben açıkcası getaway değişimine sıcak bakmıyorum örneğin car play içinde lisanslı almak isterim parası çok ama başka bir aracın bilgileri felan filan benim aracımda olmasını istemem, tanıdığım sevdiğim bi abim (vagcı) onu yapanlarda araba arıza çıkartınca elektriksel olarak sorunlar oluyor ben tavsiye etmiyorum diyor. Haklı da bence adam higline bilgileri comfortline araca tanımlıyor gibi düşünuyorum. Benimde aklımda var açıkcası higline ekrana geçmek navi felan hayalet umursamıyorum fazla orjinal büyük ekran olsun geri gçrüş car play olsun istiyorum, çinli cihazlara sıcak bakamıyorum o yüzden

@GodThread benim bildiğim cihazları crackliyorlar sizin araçta çalışması için, başka aracın bilgileri gözükürmü bilmiyorum 🤷🏻‍♂️ ancak bana anlattıkları cihazın cracklenerek aracımıza montajının yapıldığı hiç bir şekilde başka bir araçtan kopya bilgiler alınmadığı yönünde.

@GodThread Sizin zaten orjinal aracınızda CarPlay opsiyonu yok. Dolayısı ile lisans alsanız bile bunu tanıtacağınız bir yer yok aracınızda. sWAP kodları ile sizin aracınıza önce carplay alt yapısı yapılması daha sonra aktive edilmesi gerekiyor ki bence gereksiz. Son dönemde 840 kodlu cihazları da Discover Pro gibi araca hiç dokunmadan sadece ünitenin kendisini crackliyerek takmaya başladılar. Bu yöntem sizin için en mantıklı olanı. 

@forjust1day size yardımcı olabilir. 

@Aliiii çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum hocam hangi konuda bana yardımcı olabilir? Çünkü şu an far yada ekran retrofiti düşünüyorum bi tanesini yapabilirim şimdilik

Böyle bir ekran gördüm bizim teyplerde, çekim gücü hep %89-90 larda. Orijinalde kaç acaba merak ettim ama ben çok bi fark hissetmedim orijinalle arasında.

merak edenler için bırakıyorum fotoyu :)  

28949844-1DC3-4738-9496-4A3EDF07166A.jpeg

@GodThread Her iki konuda da yardımcı olabilir. Ama multimedya cihazları üzerinde uzmanlığı olduğunu, bu cihazları araçdan bağımsız crackleyebildiğini biliyorum. 

@GodThread Her iki konuda da yardımcı olabilir. Ama multimedya cihazları üzerinde uzmanlığı olduğunu, bu cihazları araçdan bağımsız crackleyebildiğini biliyorum. 

@Aliiii çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum hocam hangi konuda bana yardımcı olabilir? Çünkü şu an far yada ekran retrofiti düşünüyorum bi tanesini yapabilirim şimdilik
@forjust1day hocam yardımcı olabilir misiniz acaba ?

Geri
Üst Alt