BENZİNE YİNE ZAM GELMİŞ...

Dün akşam restorandaydik 1 duble rakiya 30 tl yaziyor bir sise birayi 15.50 den aciyor.Bir kadeh kirmizi sarap 20 tl...Garsona dedim sen bana soda limon getir icecek olarak...Alkole verecegimi yemeğe veririm diye düşündüm verdim siparişleri 😆😆😆

Lenn!!

Üzümü köyde çamaşır leğenine koysan güneşte kendi kendine rakı oluyor şarap oluyor...

1 litre rakı 208 lira  

1 litre benzin 7 lira

Sondajcının rafinericinin emeğine yazık 

Benzinin litresi 80 lira olmalı

Rakı fiyatı 10 liranın altına çekilmeli

Ekmek sabit kalsın 1 lira iyi

fiyata göre doldurttuğum için ben hissetmiyorum, 100 lira diyorum pompacıya ibreye de bakmıyorum, ne zaman biterse yeniliyorum, kafam rahat ;)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben her zam geldiğinde 5-10 tl fark eder diyorum depoda geçiyorum.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[mention=11846]doganersin[/mention] Birgün bizim yerimize de dusunecekler zaten...
1984 gercek olacak cok yakindaa [emoji3]
Başından 20 sayfa okudum bişey anlamadım başa dönücem.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bazen yazarın kahin olduğunu bile düşünüyorum

yada rockefeller ailesi’nden mi? 🤓

Zam geleceği haberi gelmişti , dedim gidip benzin alayım hesapladım 10 tl oynuyor git gel zaten o kadar yakıt yakarım dedim doldurmadım depoyu. Cuma indirim gelebilir diyorlar cuma fullerim büyük ihtimalle . 

Sürekli shellden alıyorum litre başı 3 kuruş 400 tl üstü benzin alımında 15 tl hediye veriyor.

Bu sefer bpden almayı planlıyorum bildiğiniz bir kampanya var mı ?

@mbonat aynen kampanyaları takip etsek birbirimize haber versek güzel olur şu anda opet in kampanaylarından faydalanıyorum size özel die uygulamadan indirdim %1+%3 veriyor du gerçi yarın bitiyor sanırım opet uygulamasında detaylı bilgi yer oluyor hocam bp den hiç almadım shell ve opet harici yakıt almıyorum 1 kere TP den almıştım çok pişman oldum indirimde die arabanin çalışması düzelmesi için 2 tane katkı atmak zorunda kalmıştım bp yi önerirsiniz kampanyaları hakkında bilgim yok bende deneyebilirim saygılar

Boğaz kelebeğim kirli temizletemedim temizleyemedimde golf 7 de nasıl temizlenir bilmiyorum oksijen sensörü de problemli sanırım benim 2 side hata veriyor servis ucretleri uçmuş durumda bugün 75 bin bakim fiyatı sordum 1100 dediler indirimde 935 dendi 2015 aracım yaştan indirime girmiş göya serviste de değiştiremiyorum katkı iyi geldi ama ilk defa faydasini gördüm fakat katkılarda baya pahalı boğaz kelebegi sıfırı 5 kusur dendi serviste temizle yapılmıyor muş nasıl temizleyebilirim bilgisi olan varmıdır 1.2 tsi aracım 

@mbonat aynen kampanyaları takip etsek birbirimize haber versek güzel olur şu anda opet in kampanaylarından faydalanıyorum size özel die uygulamadan indirdim %1+%3 veriyor du gerçi yarın bitiyor sanırım opet uygulamasında detaylı bilgi yer oluyor hocam bp den hiç almadım shell ve opet harici yakıt almıyorum 1 kere TP den almıştım çok pişman oldum indirimde die arabanin çalışması düzelmesi için 2 tane katkı atmak zorunda kalmıştım bp yi önerirsiniz kampanyaları hakkında bilgim yok bende deneyebilirim saygılar
Hocam ben sürekli shell v power kullanıyorum . Bir kaç kez deneme amaçlı opetten aldım . Menzil arttı fakat çekiş düştü gibi geldi. Aracı hergün kullandığım rotada aynı şekilde kullandığımda gitmiyor gibi hissettim .  

Bp şu şekilde bpnin etanol oranı yüksek diye biliyorum . Bunun sayesinde tsilar daha titreşimsiz çalışıyor daha fazla gidiyor diye oldukça fazla yorum okudum .

Okuduktan sonra deneme amaçlı 1-2 depo denedim fark var gibi ama çokta değil .

Geri
Üst Alt