FİLM-DİZİ ÖNERİLERİ

@magic Abi sinema nedir unuttum, The Revenant ı izlemeyi çok istiyorum
emoji4.png

iPhone using Tapatalk
Erkan'cım bebek olunca herşeyi unutuyor insan bütün boş vakitlerini onunla geçirmek istiyorsun, o uyuyunca seyredicen ancak...

ben indiriyorum, haftada 1-2 seyrediyorum nadiren de sinema, dizileri çok boşladım bu ara, ilk 3 bölümünü seyredip sonra devam etmediğim çok oldu, aslında hepsinin yayınlanmasını bekleyip seyretmek lazım böyle bölük pörçük oluyor, mundar ettim dizileri :)

Emre abicim aynen dediğin gibi, önceden haftada rahat 2-3 bölüm izlerdim takip ettiğim dizilerden ama ufak bir problem, o uyuyunca benim de uykum geliyor, kendimi toparlamam lazım :)

Mundar etmek demek ki standart bir durummuş, endişelenmeyi bırakıyorum ve arşivlemeye başlıyorum bu dediklerinden sonra :)  

@magic

Emre abicim aynen dediğin gibi, önceden haftada rahat 2-3 bölüm izlerdim takip ettiğim dizilerden ama ufak bir problem, o uyuyunca benim de uykum geliyor, kendimi toparlamam lazım :)

Mundar etmek demek ki standart bir durummuş, endişelenmeyi bırakıyorum ve arşivlemeye başlıyorum bu dediklerinden sonra :)

@magic
eee baba dediğin koltukta uyuklamalı Erkan'cım, uykunun gelmesi de normal... :)

Pek abicim, sen öyle diyorsan  :000074-medium:

Bir italyan filmi:

Suburra (politik aksiyon)

İzleyin bana teşekkür edeceksiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
The Big Short
Bridge of Spies
Brooklyn
Mad Max: Fury Road
The Martian
The Revenant
Spotlight

bu yılki oscar adayları hepsini izledim room filmi hariç

the revenant bir adım önde bence

The Big Short
Bridge of Spies
Brooklyn
The Martian
The Revenant
Spotlight

brooklyn dışında hepsini izledim ben de hocam. 

konusu itibariyle en iyi filmi spotlight alabilir 

leonardo bu sefer olacak diyorlar :)

aslinda hemen hepsi çok güzeller 

The Big Short
Bridge of Spies
Brooklyn
The Martian
The Revenant
Spotlight

The Big Short  izlemedim
Bridge of Spies izledim idare eder
Brooklyn  izlemedim
Mad Max: Fury Road  izledim, müthiş aksiyon ama hepsi bu
The Martian  izledim, güzel film
The Revenant  izledim bence de bunların arasında en iyisi
Spotlight  izlemedim

izlemediklerimi not aldım, bu haftasonu the room'dan başlayarak izleyeceğim...

@Srkn

mesaj attım hocam siteyi. ben genelde dizileri oradan indiriyorum.

http://www.imdb.com/title/tt1255953/?ref_=nv_sr_1

İncendies 2010

2010 yabancı film dalında oscar adayı olan bir film. Film biraz yavaş ilerliyor ama yarıdan sonra hızlanıyor ve sonunda vuruyor. Filmi izledikten sonra eşime söylediğim filmle ilgili tek cümle "Bu filmi unutmak istiyorum." oldu. Gerçekten beynimden vurdu beni. Mutlaka izleyin derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
the room,  ilk 24 dakikayı büyük bir merakla ve neler olabileceğini düşünerek izledim, maç başladı kapattım, sonra da olmadı izleyemedim hala,

o andan beri filmin kalanını düşünüyorum, hemen izlemem lazım, bakalım bu akşam :)

Sinemalarda hala varmı bilmiyorum ama the hateful eight taranfino filmlerini sevenler için süper ötesi bir film,nişanlımla gittik daha doğrusu ben ısrar ettim bu film için 8D ilk bölüm sakindi ama ikinci bölüm kan gövdeyi götürdü, çıktıktan sonra filmi beğendinmi diye sordu bende şakamı yapıyorsun film en iyi tarantino filmleri arasına girer deyince şaşırmıştı biraz  8D  yani tavsiye ederim  &:

Geri
Üst Alt