3.5 eibach spor yay sonunda taktırıyorum

@aaron bende boyle istiyodum fakat vogtland 3.5 bi türlü bulamadım mecburan eibach taktık jant 18 mi?

Hayırlı olsun Hocam

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@doganersin hocam ben yeni aracı muayeneden geçti ve ne hafifi nede ağır kusur olarak gördü,hata olması için tüv'ün onaylamadığı yada soğuk pres denilen yani orjinal yay üzerinde oynama yapıldığında kusur sayılıyor,bunun detaylarını uzman dostlarımız daha detaylı bilgi verebilir.

@armando teşekkür ederim

uygun yay bulduğumda biraz basacağım

5cm çok mu basar acaba

ve aklımda çift U sürüş modu gibi şeylerde var daha

Moderatör tarafında düzenlendi:
@doganersin Hocam inan ben çok memnum aslında ama eşim kullanım zorluğu çektiği için orjinale dönüyorum.

Selamlar. Arkadaşlar formda yeniyim bir spor yay kullanıcıları olarak size bir sorum olacak.öncelikle aracım 1.6 tdi golf 7. 

orjinal yayları soğuk pres ile 3.5 cm bastırdım yol tutuşu arttı ama yaylanması konforu çok düştü önler yine iyi ama arka yayların özelliğini tamamen kaybettiğini düşünüyorum kasis sonrası löp diye oturuyor arkalar esneme yok hiç.

bu işlemi yaptıran ve bunu yaşayan varmıdır. Ve asıl sorum eibach vogtland 3.5 cm yaylar ile orjinal yaylar arasında ciddi bir konfor kaybı varmıdır. Soğuk pres yayları çöpe atıp yeni yay almaya değecekmidir bunu çok merak ediyorum.

Yani esneme yaylanma olarak orjinaline geri dönme veya eibach ve vogtland arasında kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 

Hayırlı olsun. Benim araçta DCC olduğu için uygun spor yay bulamadım oysaki bende çok istiyordum. Racingline markası ile mailleşiyordum ama vergi zamanı gelince o da yarım kaldı ...  önümüzdeki ay tekrar başlayacağım görüşmelere böyle fotoğraflar yüzünden :)

arkadaslar 17 dijon var 18 janta gecince lastik yanagi inceldigi iicin camurluklarka lastik arasi acilirmi dahami acik duru yoksa biraz inermi arac

@Mustafaaa hocam eibach kullanıyorum ama vogtlandt tabsiye ederim ön arka eşit düşürdügü için konfor kokusuna gelirsek 17 dijonlarla pek bariz bi rahatsızlık yok ama şehir içinde tabiki orjinallere göre kasislerde tepmeler  oluyo özellikle on için soguk pres yaylarla arasında ne fark var dersen bunda yaylanma hissi var pres yayda direk zıplıyosun 

@turgay8268 tam anlayamadım ama 17 de açık olan arayı 18 jant kapatır diye biliyorum alçaltmaz yükseltir diyede biliyorum daha net bilenler vardır

@Mustafaaa hocam eibach kullanıyorum ama vogtlandt tabsiye ederim ön arka eşit düşürdügü için konfor kokusuna gelirsek 17 dijonlarla pek bariz bi rahatsızlık yok ama şehir içinde tabiki orjinallere göre kasislerde tepmeler  oluyo özellikle on için soguk pres yaylarla arasında ne fark var dersen bunda yaylanma hissi var pres yayda direk zıplıyosun 
yanak ince oldugu icin biraz konfor azaltir ama bakaim artik

@Kaya06 çukurlarda vurma vs yapıyormu rahatlığı nasıl sizce sert bir yaymı

Geri
Üst Alt