GALATASARAY

Bir devir kapandı, Sneijder'de gitti. 

Tudor geldiğinden beri,

Bruma, Podolski, Sneijder gitti, gelen gideni aratacak. Elde bi Muslera kaldı, o da gitmese bari. 

Klüp resmen çöküyor. 
kardeşim evet giden oyuncular çok iyiydi ama bu kadroda fena olmadı ama dursun ve tudorla olmaz bu iş artık belli oldu adam bir de klupler başkanı oldu ya :(  inşallah terim gelir ondan başkası bize yaramıyor en azından oynadığımız futboldan keyif aldırıyor 

kardeşim evet giden oyuncular çok iyiydi ama bu kadroda fena olmadı ama dursun ve tudorla olmaz bu iş artık belli oldu adam bir de klupler başkanı oldu ya :(  inşallah terim gelir ondan başkası bize yaramıyor en azından oynadığımız futboldan keyif aldırıyor 
Aynen Abi kadro fena olmadı ama şu kadro da bir de Sneijder'i düşün. 

Terim gelmez dursun varken, adamlar terimi getirmemek için ardayı getirmeye çalışıyor. 

Terim mi daha faydalı olur arda mı diye sorsan 100 kişiye, 5 tane arda diyen çıkmaz ama işte klübün başında başkan mı var ki bunları düşünsün. Geçen senenin 3 katından fazla zarar etmiş klüp. Batıyoruz resmen. 

Aynen Abi kadro fena olmadı ama şu kadro da bir de Sneijder'i düşün. 
Terim gelmez dursun varken, adamlar terimi getirmemek için ardayı getirmeye çalışıyor. 
Terim mi daha faydalı olur arda mı diye sorsan 100 kişiye, 5 tane arda diyen çıkmaz ama işte klübün başında başkan mı var ki bunları düşünsün. Geçen senenin 3 katından fazla zarar etmiş klüp. Batıyoruz resmen. 
Haklısın Nice belhanda nın yerine snejder i alıyor burdan bile anlaşılır hangisinin daha iyi olduğu valla bu sene verem olmazsak iyi hazırlık maçları ortada pozisyon üretemeyen bir takım olduk o kadar transfer boşa gitmiş olacak. Bu sene değil de önümüzdeki yıllarda olacak asıl sıkıntı hem başarısızlık hem avrupadan men [emoji17]

@fcsrn ben hazırım hocam haftaya muhtemelen Florya mahşer yeri gibi olur  :('

Kendim Sıkı Bir FENERBAHÇE taraftarı olarak ayrıca  Mesleğim de Spor olduğundan ; 2017/2018 TFF Süper Lig Şampiyonlığunu elde Eden Galatasaray Futbol Takımını ve Trafatarlarını Tebrik Eder, Ülkemizi ŞAmpiyonlar Ligi Arenasında En güzel Bir şekilde Temsil etmesini Temenni Ediyorum. 

Spor;

Dostluk

Sevgi

Barış ve 

Kardeşliktir. TebRikler Ezeli Rakip GALATASARAY.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender hocam GS taraftarı olarak temenni ve düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. Sporun sıkı dostluk ve kardeşlik bilinciyle devam etmesi inancını paylaşıyoruz. 

Ülkemizin hangi takımı olursa olsun şampiyonlar liginde en büyük desteği sağlamanın bilincinde olan bir taraftar olarak sporumuzun da dünya genelinde daha iyi noktalara gelmesi ümidiyle...

Geri
Üst Alt