tüvtürk muayene egzoz

Ne zaman yaşadınız bunu değerli hocam. Yeni bir durum bu çünkü.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam tamam degismis olabilir katiliyorum hergun birseyin cikmasina millet olarak aliskinizda simdi benim resimde gordugun aracta sol taraf orjinal sag taraf sadece gostermelik takilmis kafa  susturucularda her hangi bir oynama vikmarma degisme yok orjinali neyse o en ufak bagirma abart sesi yok zaten

ve dedigin mantikla bakarsak degisen ktrala gore yani sizi tenzi ediyorum tabi ozaman bu 50 100 liraya araca takilmis plastik nikelaj 4 cikisli goruntu veren plastuk difizorunde gecmemesi gerek arkadan bakinca neticede 4 cikis gorunuyor 😂

Normalde bu arabanın soldan tek çıkışı var. Çift uç takılmış. Son sustucu sağdan delinerek bir çıkış alınıp çift uç mu takıldı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
dediginiz gibi soldan tek cikis cift baslik takili dogru sagdaki ise tamamen sarece cift basliktan ibaret iceriden boruyla yada baska bir sekilde susturucu va ile hic bir baglantisi yok sarece bos bir cift baslik gaz cikisi soz konusu degil aractaki susturucularda tamamen orjinal fabrika cikisi egzoz sistemi mevcut herangi bir abart sesi bagirma sesi yok hic sesi dahi yok 

Sistem degisti. Aracin oem egzozu nasilsa o sekilde girmesi gerekiyor. Ses ister fazla olsun ister stok arac gibi olsun farketmiyor. Arac 1.4 tsi ornegin; soldan cift cikis olacak fazla yada eksik goruntu icin dahil olsa gecirmiyorlar. Ben yasadim son susturucum oem gti di gecirmediler orjinali takip gectim.
sacma degilmi bu ve siz ne zaman gittiniz degisti yazmissiniz ama yakin zamanmi bu sizinkinde gene susturucu ve bisiler dehismis takilmis bu aracta solda tek vikis olan egzoza sadece cift baslik takili sagdaki ise tamamen goruntuden ibaret cift baslik egzozun kendisi ile hic bir baglantisi yok boru kaynatma delik acip sag tarafada cikis varilme durumu yok susturucularda motordan tutun son cikisa kadar orjinalki arac daha 15 bin km de ve abart yada weex tarzi bi donanimda yok

6 ay once İstanbul'da oldu hocam. Belki baska bir ilde yada istasyonda farkli durum olabilir ama benzer olaylari birkac arkadasimdanda duydum. Bende baya soylendim oem susturucu bu kazanda islem yok vs ama nafile.

sacma degilmi bu ve siz ne zaman gittiniz degisti yazmissiniz ama yakin zamanmi bu sizinkinde gene susturucu ve bisiler dehismis takilmis bu aracta solda tek vikis olan egzoza sadece cift baslik takili sagdaki ise tamamen goruntuden ibaret cift baslik egzozun kendisi ile hic bir baglantisi yok boru kaynatma delik acip sag tarafada cikis varilme durumu yok susturucularda motordan tutun son cikisa kadar orjinalki arac daha 15 bin km de ve abart yada weex tarzi bi donanimda yok
Sacma tabiki :) ama benim gordugum internet uzerinde aracin orjinal haline bakiyorlar, degisiklik yapilmissa gecirmiyorlar. 

az önce baktım

benim kazanda da işlem yapılıp sağ tarafa +2 eklenmiş 😊

Son susturucuda işlem yapılmamış sadece görüntü amaçlı sağa uç takılmış. Bunun neyini geçirmiyorlar çok merak ettim. Saçmalığın daniskası.

Son susturucuda işlem yapılmamış sadece görüntü amaçlı sağa uç takılmış. Bunun neyini geçirmiyorlar çok merak ettim. Saçmalığın daniskası.

valla haftaya cumartesi muaynesi var bakalim sonucu paylasirim haracci istasyona randevu aldim  artik

ayrica sunuda belirtiyim dun egzoz muaynesine gittim diger egzoz muayne istasyonu arkasin aracinda cift baslik var diye oulu vermemisken bende 4 baslikla sorunsuz gecti  egzoz muaynesi yapan ustaya danistim sag taraf süs bunda bisey yoj biraz bagiricaksin orda sorun ederlerse egzoz muaynesinden geciyor orda bunu kameraya aliyolar diye sizde nasil gecemiyor diceksindedi ayrica bisey daha ogrencim tuvtrukte calisan gorevliler daha dogrusu is bilmezler diyelim bulduklari yada sacma sapan seylerden oturu yazdiklari her kusur icin prim aldiklarini ogrendim bu cok onemli bisey dikkat ederseniz herkeste en az uc kusur var en az yani bitanesi garanti motorun tertemizde olda motor nosu okunmuyor klasik  yani far ayarsiz bunlari yada baska kusurlari yazdikca prim aliniyormus tabiki abuk sabuk seyler ararlar aracta 

Konu başlığı altında Yakında TUVTURK Araç muayenesi yaptıran ve yaptıracaklar olanlar buradan güncel bilgileri paylaşması üyelerimiz adına değerli bilgiler olacağından bu konuda paylaşımlarınızı bekleriz Dostlar. Ayrıca şuan kadar bilgilendirmede bulunan dostlarımıza da Tesekkurlerimi sunarım.

Geri
Üst Alt