Jump to content

driver_can

Limestone Grey-Kur┼čun Gri Rline ­čśÇ

Recommended Posts

28 dakika ├Ânce, Ender yazd─▒:

Tekrardan Hay─▒rl─▒ Olsun Can.
Dokundu─čun ve sahibinoldugum ara├žlar─▒n hepsinin Ma┼čallah─▒ var. Kur┼čun Gri de ├žok g├╝zel bir renk.

SM-G950F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

Te┼čekk├╝r ederim Ender abi kendimce dokunu┼člar yap─▒yorum oem+ olarak orjinaline sad─▒k┬ákalarak.

Ender bunu be─čendi

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č

3 dakika ├Ânce, Kaya06 yazd─▒:

hay─▒rl─▒ olsun hocam direksiyonu merak ettim ama gt mi acaba araba d─▒┼čtan r ya┬á

Te┼čekk├╝rler ara├ž d─▒┼č rline paket i├ž k─▒s─▒m ve direksiyon standart highline.Belki rline direksiyona ge├žebilirim uyguna bulursam.

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č

Ma┼čallah.┬á Ar┼čive ┼čahane bir ara├ž daha eklenmi┼č ve yine ┼čahane dokunu┼člarla daha da ilgi ├žekici hale gelmi┼č ara├ž :) oem+ tabirini tamam─▒yla dolduruyor ara├žlar─▒n─▒z :) kazas─▒z belas─▒z s├╝r├╝┼čler :)

driver_can bunu be─čendi

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č

@driver_can┬áma┼čallah allah kaza bela s─▒k─▒nt─▒ vermesin. hay─▒rl─▒ olsun, yanl─▒z hocam bunca donan─▒ma ek olarak 7.5 kayan led stop daha g├╝zel durur sanki.┬á

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č
31 dakika ├Ânce, Holigan yazd─▒:

@driver_can┬áma┼čallah allah kaza bela s─▒k─▒nt─▒ vermesin. hay─▒rl─▒ olsun, yanl─▒z hocam bunca donan─▒ma ek olarak 7.5 kayan led stop daha g├╝zel durur sanki.┬á

Te┼čekk├╝r ederim Amin .Stoplar─▒ denk gelirse d├╝┼č├╝n├╝yorum bende kendi stoplar─▒m─▒ sat─▒p az bi farkla sat─▒n alabilirsem.

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č
17 saat ├Ânce, gokayozyer yazd─▒:

hayırlı olsun. 

Dynaudio ve discover pro'yu duyunca i├žim c─▒z ediyor. arac─▒mda ├Âzellikle g├Ârmek istedi─čim donan─▒mlard─▒.

ke┼čke┬á bendede┬á olsa

gokayozyer bunu be─čendi

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č

@driver_can┬áatr serisi ├Ân camda pek tavsiye etmiyorlar birde g├Âr├╝┼č├╝ engellemezmi gece? Bende yapt─▒rmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorm air 80 iyi dediler ama maliyetli atc 30 ├Ânerdiler ekonomik se├ženek olarak ne yapsam bilemedim┬á

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č
10 dakika ├Ânce, Duhansahin yazd─▒:

beni bitirdin :) @driver_can

├çok bekledim olsun o kadar Duhan­čśÇ Allah isteyen herkese daha iyilerini nasip etsin 7.5 rline kasaya ge├žmeyi d├╝┼č├╝n sende arac─▒ satarsan o da g├╝zel ­čĹŹ┬á

Duhansahin bunu be─čendi

─░letiyi payla┼č

Sitelerde Payla┼č

Hesap olu┼čturun veya yorum yazmak i├žin oturum a├ž─▒n

Yorum yapmak i├žin ├╝ye olman─▒z gerekiyor

Hesap olu┼čtur

Hesap olu┼čturmak ve bize kat─▒lmak ├žok kolay.

Hesap Olu┼čtur

Giri┼č yap

Zaten bir hesab─▒n─▒z var m─▒? Buradan giri┼č yap─▒n.

Giri┼č Yap

• Konuyu G├Âr├╝nt├╝leyenler   0 kullan─▒c─▒

Sayfay─▒ g├Âr├╝nt├╝leyen kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ bulunmuyor.

• Yeni Olu┼čtur...