Jump to content

Boyasız göçük düzeltme (Adana ili içinde )

Recommended Posts

İyi forumlar . Adana da güvenilir boyasız göçük düzeltme yapan yer arıyorum. Boyada herhangi bir kusur yok , elle dokundugumda pürüz gelmiyor .  Carmurluk çizgisi ile orta çizgide göçük oluştu. Fotoğrafı ekledim . Önerileriniz yada tecrübenizden faydanlanmak isterim. Teşekkürler ....

F6B2E531-2977-482C-8657-8D1BC47E7930.jpeg

AE4E2D52-4E1F-47B7-A205-270D00A4580A.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adana Aykan satis muduru Omer Bey e gidip usturupluca sorarsaniz size birini onerecek. Adi Mahmut olabilir. Hemen D-400 uzerinde bir usta. Benim sol camurluk geri geri giderken fren yerine gaza basan bir kadin sofor tarafindan gocertilmisti. Ben bu ustaya servis onerisi ile gitmistim.. Ki sizinki cok daha hafif minik bir sey. Isterseniz bir gosterin..

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
Şimdi, ilker80 yazdı:

öneri  için teşekkürler . bakımları hep aykanda yapıldı. bu araç kardeşimin biraz acemi . Bende de golf var elimden gelse benim çamurluğu söküp vercem , çok morali bozulmus 🤷‍♂️

Maksimum 20 dakikalık işçilik ile hallolur. Allah beterinden korusun.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, ilker80 yazdı:

öneri  için teşekkürler . bakımları hep aykanda yapıldı. bu araç kardeşimin biraz acemi . Bende de golf var elimden gelse benim çamurluğu söküp vercem , çok morali bozulmus 🤷‍♂️

Benimkini yaparken adam neredeyse kòr olmustu. Hic moralini bozmasin, benimkini gorsenin inanamazdiniz.. Kaldi ki bu arac beyaz benimki tungsten di... Sizinki yenisi gibi olur muhtemelen..

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...