Haziran ayı 0 faiz kampanyasından faydalan var mı

@Savatage Kesinlikle katılıyorum ama ısrarla ben kredi kullanmayacağım peşin para ödeme yapacağım diyorum. Aynı fiyattan 500 tl düşmüyorlar. Ben de verin o zaman krediyi dedim.

O zaman sizde yastık altında kalan 50 bini gidip ziraate yatırın seneye bugün 60 bin olur . 

Ortada bariz bı durum var ! Kredi vererek 150 k ya bıraktıkları araçları aslında 143 k ya bırakabilir durumdalar. Aradaki 7k  (yani faiz) 150 k lık ana paranın  insan gözüyle görülemeyen mor ötesi kısmı!!

Morgda fazladan bekletilen cenaze için bile !! fazladan hergüne %5 faiz yediriyor belediye mezarlık hizmetleri!! 

Vdf  faiz haramdır felsefesiyle çalışıyorsa ayrı konu tabi

Aynen öyle yapacağım bende . 50 bini 12 aylık bonoya bağladığımda alacağım net rakam 10660 TL.

Günümüz ekonomik koşullarında çok mantıklı bir kampanya. Bu tür kampanyalarda elbetteki firma kar edecek ama tüketici de kar ediyor. Araç alacak kişinin parası tam olsa bile kullanabilir, naktini elde tutup değerlendirmesi de karı olur. Günümüz faiz oranlarıyla 50 bine en az 30 bin lira faiz odersiniz kredi cektiginizde. Bu kampanya ile ekstra verdiginiz 6 binlira sanki dogusun cebine kaliyor gibi konusulmus lakin kasko ve garanti uzatma hizmeti satin aliniyor. 

İhtiyaci olanlar degerlendirebilir.

Yenia arac alan biri olarak ben de yazayim

50.000 sifir faiz kredi

3.300 garanti uzatma (zorunlu ama borc bitince iptal edip ucreti geri alinabiliyor)

2.500 kasko (zorunlu)

270tl hayat sigortasi (kisiye ve yasa gore degisir)

290tl kredi tahsis ucreti

1250tl trafik sigortasi (zorunlu)

boyle cikti bende ama guzel yani tum bunlari 50.000den ayri olarak ustune ekleyip sifir faizle 12ye bolmeleri oldu (trafik sigortasi haric o en fazla 5 oluyormus)

ben bagaj havuzu veya paspas hediye etmemelerine bozuldum acikcasi, zira trafik ve tahsis ucreti ile sigorta her kredide var zaten, kaskoyu ve uzatmayi da yaptiracaktim yani tam olarak sifir faizdir sadece kasko yaptirmayanlara biraz ters gelebilir

@kizilat Hayirli olsun.Acikcasi benimde kafam cok karisti.Adamin resmen kanına giriyorlar.1.0 dsg com.Golfumu 110 a sayalim 170 e dsg pregresion dizel Passat verelim dedi satis temsilcim.50 bini 12 ye bolcecek falan...Pazarlik etsem daha da belki inerdi ama daha 10 bin kmde olan Golfume kıyamadım.50 bin az buz para degil😁Ama kampanya güzel 😊

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fanajal bence degmez hocam golf iyi, tabiki passatta iyi bir arac ama o kadar paraya degmez+aracinizin degerinin en 10.000 eksigini veriyorlar kendiniz satmaniz daha mantikli

Aynen hocam ayni fiyat audi 1.6 dizel stronic icin de aldim sportback a3 . Sedan ,1.0 a3 stronic oda 170 bin ama benim Golfu çok düşük fiyata alıyor Kafam cok karisti.

Geri
Üst Alt