Mk7,5 tungsten gri mi beyaz mı

@Savatage Cam tavanı çok aktif kullanırım nerdeyse arka kısım surekli açık olur bazen komple açtığımda oluyor, aracın içini ferah yapmasının yanı sıra bir alışkanlık benim için, doğuş oto bu yıl yani 2019 model 7,5 için konuşuyorum tüm highline araçları standart cam tavan ve geri görüş opsiyonlu getirdi bu konuyu sorduğumda yapılan müşteri beklentileri anketinde highline araç almak için arayan  müşterilerin ilk sorduğu soru cam tavan ikincisi kameraymış.

Hep kişisele çıkıyor olay

Geri görüş kamera ?

90 ların sanayide 50 liraya takılan park sensörleri geliyor aklıma

Arkaya yaklaştıkça ciyaklama frekansı artan basit düzenek!!(kesileceğini anlayan tavuğun gıd gıd şiddetindeki artış gibi)

İyide Bu eski sistemde ne kadar yaklaştım ? Arkadaki duvara godoslama full mü geçiricem yoksa araç arkasının sağ yada solunda direk mı var? 

Bizim golflerde 8 inç ekrana adam koymuş radarı 

Ekranda Sarıdan kırmızıya mesafe yaklaşım sensörleri - lokalize edilmiş ekranda hangi taraftan  çarpıcağımı gösteren ayrıntılı tehlike koordinat bilgisi (arka sağ/sol vs.)

Tam Son kırmızı olduğu anda 5 parmak kalıyor falan

Ben şimdi geri görüş kamera olsa hd kalitede neyi seyrederim 

Zaten radar statüsünde görsel  park yardımcım var . 

Karadüzen eski sistem sadece sesli park sensörü olsaydı o kameraya sahip  olmuşken şükredip otoban belgeseli bile çekilirdi +faydalar bile sağlardı belki

Yine bana göre ihtiyaç dışı bir düzenek bu geri görüş kamera.

Sunroof çok yazdım ettim!

Mehtaplı bir Geceyarısı  Marmaris -datça yolunda aracı denize karşı yol kenarına çekip sunroofun altında yanındaki insana evlenme teklif edecek olana  büyük nimet tabi 

Yayla esintisi falan ?? klima varken bana yaramıyor

Bir LED far 5 sunroof eder 

Sadece bana göre

98 kişiye etmez  

O zaman sunroofçular haklıdır demektir.

@Savatage Elbette siz de haklısınız nasıl ki bana opsiyon gerekmez hava yastıkları tamamsa problem yok deyip midline plus isteyenler varsa herkesin ayrı bir tercihi oluyor mutlaka, birde bu cam tavan olayı aslında tamamen piyasa meselesi satarken hızlı gitmesi tercih sebebi olması vs yoksa cam tavanın nasıl açıldığını bile merak edip kurcalamadan araba alıp 2-3 yıl kullanıp satanlar da mevcut, kamera konusunda haklısınız bedava olursa hayır demem ama golf 7 modelinde kamera varsa voice tuşlu teyp geliyordu ve appconnect birde Voicecontrol özellikleri açılabiliyordu o dönem kameralı araba kamerası için değilse de bu özellikleri için alınabilirdi.

@Savatage @Savatage Hocam goruslerinize tamamen katılıyorum.1.0 comfortline nasil led far takacağım.Bu durum kafami cok kurcalıyor.Servise kayar stop gelmis dun fiyat aldim orijinal işçilik dahil 4 bin dediler ama stop a gerek yok fakat led far sordum onu takamayiz uymuyor falan dediler.Paraya kiyip takatirsam degermi led far...Kaldiki uyuyarmi araca cakmasi var bilmemnesi var...

@fanajal Ender yada vural da 10.000 i geçer maliyeti 7,5 farını dışardan dolu halde bulabilirmisiniz bilmiyorum ama bulursanız genelde bu iki yer 1000 tl civarında montaj ve aktivasyonu yapıyor.

@Serkanasn Uff cok aşırı pahali.Ben en iyisi böyle sari sari yoluma devam edeyim😤Enderin sayfasina baktim 4 bin tlye radar vs takılıyor uyarmi vs.Her sey hep para...

@Savatage @Savatage Hocam goruslerinize tamamen katılıyorum.1.0 comfortline nasil led far takacağım.Bu durum kafami cok kurcalıyor.Servise kayar stop gelmis dun fiyat aldim orijinal işçilik dahil 4 bin dediler ama stop a gerek yok fakat led far sordum onu takamayiz uymuyor falan dediler.Paraya kiyip takatirsam degermi led far...Kaldiki uyuyarmi araca cakmasi var bilmemnesi var...
Sunroof için deniyor ya 

Beyaz araçtaki görünümü + işlevi

LED far için görünümden önce işlevi benim için apayrı konu

Yarasaya LED far taksan ay ışığının halojen aydınlatmasıyla geçen ömrüne bin söver, harbiden doğuştan ben körmüşüm der....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt