İnanılmaz bir zevk. Beklemeye değdi 1.2 değil sanki 2.0

dtkorkmaz

Üye
Temmuz ayında sipariş verdiğim 1.2 tsi dsg aracımı cumartesi günü teslim aldım. Aracımı son imzalar atılmadan önce gördüm. En öne çekmişlerdi lansman aracı gibi. Beyaz üzerine cam tavan ve ULED farlarla göz kırpıyordu aracım.

Aracı almaya 5 arkadaşımla birlikte gittik. Arkadaşların birinde VW CC, Birinde Avensis, birinde 2015 seat leon, birinde 2015 hyundai i20 ve diğer arkadaşta a3 var. Hepsi araca girer girmez koltukları incelemeye başladı. Ergoaktif koltuğun araca verdiği his 1500 tl değil de sanki 15 bin tl lik bir opsiyon gibi. Yan tarafta elektrikli bel şişirme ve masaj düğmesi. Arka koltukların bile deri olması. Orta kol dayama ve kapı içlerinin deri olması gibi özellikler aracı sanki E sınıfı gibi gösteriyordu.

6.5 inch Composition Media aracın ön konsoluna mükemmel bir estetik katmıştı. Elimi yakınlaştırınca menü açılması bile küçük ama çok dikkat çeken bir özellikmiş.

Beyaz üzerine siyah cam tavan estetik açıdan mükemmeldi.

Aracı çalıştırınca arkadaşım ön tarafta gülümseyip "çok iyi" dedi. Ne olduğunu sorduğumda farların sağa sola hareket ettiğini söyledi. Eve gelip otoparkta 10 kere açıp kapattım o ULED Selamlamasını görmek içn.

Katlanır aynanın altında yanan ışıklar ve aynanın katlanmış haldeki görüntüsüne 1 dakika kadar aval aval baktıktan sonra içimden "bu araç benim mi gerçekten?" dedim.

V6gXJj.jpg

d0WZ97.jpg

Ag06lq.jpg

NW9gjQ.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@dtkorkmaz

Güle güle binin hocam. Ergo ve u led kesinlikle bir sonraki aracımda istediğim özellikler. Keyless ile birlikte :)

@dtkorkmaz

Değerli Hocam;

Mutluluğunuzu  aracınızı aldığınız gün benimle paylaştığınız resimlerden de anlamak mümkündü.

Size de yakışır Maşallah bu güzel detaylar.

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim.

Not: akşam camdan bakıp bakıp durmanız tüm Golf sahiplerinde karşılaşılan bir semptom hastalığın adı: golf tutkusu  :)

bu his tanıdık geldi -> "bu araç benim mi gerçekten?" :D

güle güle kullanın.

@dtkorkmaz Aracınızı iyi günlerde kullanın, içerisine binince yaşadığınız hazzı hepimiz çok iyi biliyoruz ve her seferinde ilk sefermiş gibi hissediyoruz  :( ' Ergo active 'i ve getirdiği ekstra özellikleri o kadar içten anlatmışsınız ki bir kez daha bende opsiyonuma eklemediğim için pişman oldum :D

@silvershadow Hocam bu bahsettiğiniz hastalık, yok mu bir çaresi  &: Neredeyse 2 ay oldu ama hala kurtulamadım  s=s16

Orhan Hoca dedi:
hocam hayırlı olsun. ergo işi çok iyi olmuş. s=s15

resimleri ben hallettim.  s=s18

@dtkorkmaz
Çok teşekkürler fotolar için. Güzel dilekler için de teşekkürler arkadaşlar. Sabah yarım saat erken kalkıyorum aracıma bineceğimi bildiğim için  8D

Orhan Hoca dedi:
ergo da ergo dedik tutturduk. bir bildiğimiz vardı elbet.  s=s15 :mad:
Golftutkusu ve @silvershadow olmasa neredeyse koltuğu eleyip hazır araç alacaktım. İyi ki beklemişim.  :mad:

Ergonun opsiyon fiyatına inanmıyor arkadaşlarım. Sırf deri bile 3500 tl idi alamadım dedi leoncu arkadaşım.

Güle güle kullanın mart ayından sipariş verdiğimde ergo diye bi opsiyon olduğundan haberim yoktu satış temsilciside söylemedi nisanda öğrendim ama araç yola çıkmıştı sonradan pişman oldum aracım highline ama ergo yok bende 1.2 almaya gittim 1.6 tdi aldım çıktım  :) güle güle binin jantlarda durban olsa süper olurmuş

benimde tek pişmanlıgım ergo koltuk

Ergo koltuğun abartıldığını düşünüyordum,ergolu bir golf görüp incelediğim an fikrim değişti :)

Maşallah dostum hayırlısıyla kullan inşallah çok güzel bir araç olmuş.

hayırlı olsun arabanız çok sevindim adınıza :)

Öncelikle Aracınız Hayırlı Olsun.

Benim aracımdada Ergoactive Koltuklar olacak. Teslim alabirsem bir gün :)

Burada yazılanları okuyunca nekadar doğru bir tercih yapmışız anlıyorum. Içine oturunca tabi farklı olur.

Ben ergo koltuklu arabaya hiç oturmadım. Videolardan ne gördüysek.

Kullananlar özellikle bel desteği ile ilgili yorum yapabilirmi ? Şu anki aracımda 20dk içinde belime ağrılar giriyor. koltuğu 90 decere yaparak kullanıyorum sürekli.

Geri
Üst Alt