1.6 Tdi Fr Hakkında

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Arkadaşlar geçen gün bayide 1.6 Tdi Leon Fr gördüm . Dizel ve güzel tasarımıyla bence alınası . Sizlerden araç hakkında yorumlarınızı bekliyorum .

@mbonat leonun disi led paket ve sunroof var ise gercekten albenili ama icerisi oyle gelmiyor bana

@mbonat leonun disi led paket ve sunroof var ise gercekten albenili ama icerisi oyle gelmiyor bana
Keşke dışı kadar içide güzel olsa. Yeni makyajlı kasada hayalet ekran , ambiyans aydınlatma ve yeni medya ünitesiyle beraber iç mekan bir nebzede olsa da toparlanmış , fakat kapılar,koltuklar hala çok kötü . Fiyat / performans olarak baktığımızda işler değişiyor . Boş golf parasına dolu leon almak beni cezbediyor .  

Boş golf (comfortline) parasına sunroof ve 3-4 daha ekstralı dolu bir Leon alırsanız memnun edebilir donanımlar dolayısıyla ama vag grubunda bildiğimiz gibi en full paket bile ekstrasız olunca boş oluyor. 

Konfor ve hissiyattan taviz veririm derseniz güzel bir seçim olur, ama taviz vermek zorsa dolu dolu bir Leon bile Comfort Golf’ün yerini tutmayabiliyor. Kullanıcı yorumlarıyla destekli.

Dolu dolu bir leon üzmez boş golfe binmektense dolu leonu tercih ederim. İzolasyon ise kapi içleri stepne tarafi izole edilebilir 

Geri
Üst Alt