Jump to content
lasttohit

GOLF 7 DİZEL EGZOZ

Recommended Posts

Selamın aleyküm 2013 GOLF 7 1.6 TDİ DSG aracıma komple egzoz sistemi yaptırmayı düşünüyorum.

Egzoz sepetiyle görüştüğümde downpipe çok önemli olduğunu ve turboya ciddi zarar verebileceğini falan söylemişti ve çok fazla fiyat vermişti.

İstanbul içinde kaliteli işçiliği olan güzel ses alabileceğim ve tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ?

veya dizel aracına egzoz yaptırmış birileri varsa tecrübelerini aktarırsa çok sevinirim.

1746168947_WhatsAppImage2019-05-14at13_47_33.thumb.jpeg.ea456936b15cc68785ef0664ddcb83b2.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emany
      Merhabalar,
      Golf 7 highline (2015) aracıma GTI difüzör taktırmak istiyorum. Şu anda solda 2 çıkış var aracımda. Birini iptal edip, kazanın sağından küçük bir delik ile sağa da bir çıkış almak istiyorum. Yani sol ve sağda birer çıkış olacak.
      Şimdi aklıma takılan ben kazanı deldirince son susturucuyu iptal etmiş oluyor muyum?
      Muayenede bu bir sıkıntı çıkartıyor mu? 
      Muayenede sorun oluyorsa bunun çözümü var mıdır?
      Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: rasistaken
      Merhaba dostlarım. Cümleten iyi akşamlar dilerim. Dün bir konu açmıştım Jetta ile alakalı. Ekonomik durumumdan dolayı biraz para gerekli olduğu için arabamı takas+para ile satmak istiyordum. Bugün bir araç buldum. Konuştuk ve anlaştık. 2014 1.4 TSI ACT 140PS DSG F1 132.000 kmde bir arabası var arkadaşın. Fiyatı da gayet uygun geldi bana. Emsallerine baktığım kadarıyla. Malum sitede ilan fiyatı 75.500 gözüküyor. Yarın almaya gideceğim diye düşünüyorum ve size de danışmak istedim. Araçta 26.000 hasar kaydı var. Sorduğumda ise verdiği cevap tam olarak böyle. "Sol ön çamurluk değişik sağ ön çamurluk boyalı sol arka camurluk boyalı hasarı sol ön camurlukta. Yandan darbe almıs jant amörtisör teker bilyası falan ön takım değişmiş ondan dolayı gelıyo hasar" Motora ve şaseye dokunulmamış bilgisini aldım. Sizce nasıl dostlarım?
    • Yazan: serhatas
      Merhabalar aranıza yeni katıldım. Tecribeli arkadaşlara bir sorum olacaktı. Golf7 aracım anahtar pil uyarısı veriyordu, pili değiştirdim uyarı gitti. Birkaç gün sıkıntısız kullandım. 2 gün sonra anahtar çalışmadı. Manuel olarak kapı açılıyor ve araba çalışıyor. Yedek anahtar da sağlam. Düşünüyorum ki beyni silindi. Tekrar nasıl senkronizasyon yaparım yardımcı olursanız sevinirim. Pil dolu anahtar üstündeki kırmızı lamba da yanmıyor.
    • Yazan: osmankirkiz
      Arkadaslar oncelikle selamlar allah kaza bela vermesin 60 bin kmde golf 7 1.2 tsi 7 ileri dsg comfortline aracimi aldim tabiki bazen  sans isi dsg ama su an icinde bulundugum durumu sizlerle paylasayim aracta 90 -110 km arasi sadece sicak asfaltta ve muzik kapaliyken gelen kesik kesik vuu vuu vuu sesi var sagdan geliyo gibi saga geciyom soldan geliyor gibi rot balanscima baktirdim porya bilyalar saglam o zamn bi ustama gotureyim dedim ustam eski aracim polo devamli gittigim ustam gittim hayirli olsun sagol falan dedimki ustam 90 km hizi gecince kendi devam etti kesik kesik huu huu huu ses gelir 110 dan sonra kesilir sadece sicak asfaltta duyarsin sok oldum araci yeni goruyor daha karsidan 7 ileri 2014 mu dedi evet dedim bendede audi var 7 ileri 2013 2 yildir oyle kullaniyorum ses porya bilyadan degil ses dsgnin tam cikisindaki dsg aks bilyasi olan yerden geliyor dedi aracin altindan gosterdi napacaz dedim vallahi hepsinde oluyor eger acarsak dsgyi indirirsek 3-4 bin gider zaten ama bende oyle kullaniyorum ne zman 50- 60 km hizda yapmaya basladi o zman gel bakalim dedi aranizda kuru kavrama dsg 7 ileri kullanip bu sorunu yasayan oldumu yetkili servise soracam acaba kronik bir sikintimi bakalim onlar ne diyecek herhangi bir sikinti yaratmiyor ama 90 kmden sonra ki sadece ben duyuyorum artik kafayi taktigim icin aracta baskalari hissetmiyor ben soyledikten sonra hissediyor 😊 ama ben dayanamiyorum bakalim nolacak varsa aranizda boyle problem yasayip giderenler yardimci olabilirmi 🤔
    • Yazan: Akdnz
      2015 GOLF ARACIN ÜZERİNDE GELEN LASTİK TAKIMINI KIŞLIKLARLA DEĞİŞİMLİ OLARAK KULLANIYORUM.BU BELA LASTİKLER YAKLASIK 15 20 BİN KM YOL YAPTI.BU ARADA ÜZERİNDE 205/55/16 MİCHELİN ENERGY SAVER LASTİK İLE GELDİ.ŞÖYLE DİYEBİLİRİM Kİ RESMEN MIKNATIS GİBİ.NE KADAR ÇİVİ VİDA VARSA TOPLUYOR.LASTİKLER TÜRKİYENİN YOLLARI GİBİ YAMADAN BİR HAL OLDU.BIKTIM ARTIK BU LASTİKTEN VE DEĞİŞTİRMEYE KARAR KILDIM.
      BANA KONFORDA PERFORMANSTA VE YOL TUTUŞUNDA İDDİALI VE MÜMKÜNSE LASTİKÇİLERİ BU MİCHELİN KADAR SEVİNDİRMEYECEK BİR LASTİK ÖNERİR MİSİNİZ?ARACI %80 OTOBANDA,%20 KÖY YOLUNDA VE ŞEHİR İÇİ  KULLANIYORUM.