Jump to content
lasttohit

SES SİSTEMİ ÖNERİ

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, 

Golf 7 highline aracımdaki fabrika çıkış ses sistemi tatmin etmemeye başladı ve yeni bir sistem arayışına girdim fakat kapıların sökülüp takıldıktan sonra ki yarattığı trim sesinden çekiniyorum.

İstediğim şey kaliteli yüksek ses ve aynı orantıda bass.

Kapı içine girmeden çok daha kaliteli ses alabileceğim bir yol var mı?

İstanbul içinde önerebileceğiniz özellikle GOLF için bir yer var mı? (trim sesi yaratmadan bu işi çözebilecek.)

Tatmin edici bir sistem için multimedia sistemini değiştirmem gerekir mi?

Oksimen ve ysf.yalvac bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Duhansahin yazdı:

@yusuf hocama anladığım kadarıyla orjinal olsun istemişsiniz ama 5000tl ye çok çok güzel bir sistemide yapılabilir 

Aynen öyle hocam. Orjinal olmasını istedim. Kaliteli bir sistem alacak olsam mevcut hoparlör yetmeyecek ve yine masraf en az 4-5 bini bulacaktır. Amaç yüksek sesten ziyade kaliteli ses. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, lasttohit yazdı:

@yusuf Sizin işlemlerden sonra kapıda trim sesi oluştu mu ?

Daha önce kapı altına r logo ışık takmak için eski aracımı kapısını söktürmüştüm başka bir yerde ve rahatsız edici bir ses oluşmuştu.

Hayır hocam. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kapı paneli trim sesi konusunda en son korkulacak yer . Defalarca bir çok farklı aracımda söktüm sorun yaşamamayı öğrendim . Tek gereken paneli sabitleyen klipsleri düzgün çıkartmak. Eğer bozulursa sorun oluyor ve değiştirilmesi gerekiyor . Servisten 10 taneyi 40-50 tl bandında alınmıştım ve tüm problemler çözülmüştü . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.