2015 comfortline golf bluetooth takılır mı

IMG_8571.JPG@yusuf @yusuf hocam ekrana golf simgesi geldi. klima menü tuşunda hala passatın içi var. orası pek önemli değil. çok teşekkür ederim. kamera için byte 19 u bit 4 yaptım. denediğimde ger vitese takıyorum. normalde siyah ekran çıkıp kamera bağlantısı yok gibi bir uyarı vermesi gerekirken hiç bir tepki yok.

ben cihazı başka birinden aldım. onun aracında kamer yoktu. OPS ekranı için kodlama yapmış. muhtemelen cihazdan geri görüş için kamera özelliğini kapatmış olmalılar. kamerayı kapatıp optik park sistemi ekranı açmışlar. benim aracımda OPS yok ancak ayarlarda park yardımcısı seçeneği çıkıyor. tıklayınca da servis dışı diyor. başka şekilde çözüm arıyorum. belkide kamera takılı değil diye ekran gelmiyordur diye düşünüyorum. @Uğur Taşçıoğlu hocam bana vagcom'dan bağlanıp 5f informationa gelip coding' girdiğinizde orada uzun kod var. o kodun fotoğrafını çekip bana gönderebilir misiniz? geri görüş kamerası için sizinkiyle aynı kodu gireyim bide belki başka yerde farklı firşeyler vardır. 

Ekli dosyayı görüntüle 21144@yusuf @yusuf hocam ekrana golf simgesi geldi. klima menü tuşunda hala passatın içi var. orası pek önemli değil. çok teşekkür ederim. kamera için byte 19 u bit 4 yaptım. denediğimde ger vitese takıyorum. normalde siyah ekran çıkıp kamera bağlantısı yok gibi bir uyarı vermesi gerekirken hiç bir tepki yok.

ben cihazı başka birinden aldım. onun aracında kamer yoktu. OPS ekranı için kodlama yapmış. muhtemelen cihazdan geri görüş için kamera özelliğini kapatmış olmalılar. kamerayı kapatıp optik park sistemi ekranı açmışlar. benim aracımda OPS yok ancak ayarlarda park yardımcısı seçeneği çıkıyor. tıklayınca da servis dışı diyor. başka şekilde çözüm arıyorum. belkide kamera takılı değil diye ekran gelmiyordur diye düşünüyorum. @Uğur Taşçıoğlu hocam bana vagcom'dan bağlanıp 5f informationa gelip coding' girdiğinizde orada uzun kod var. o kodun fotoğrafını çekip bana gönderebilir misiniz? geri görüş kamerası için sizinkiyle aynı kodu gireyim bide belki başka yerde farklı firşeyler vardır. 
Hocam ops sistemini kapatmanız gerekli. Adaptasyonda park diye aratın ve deaktif yapın. 

Ekli dosyayı görüntüle 21144@yusuf @yusuf hocam ekrana golf simgesi geldi. klima menü tuşunda hala passatın içi var. orası pek önemli değil. çok teşekkür ederim. kamera için byte 19 u bit 4 yaptım. denediğimde ger vitese takıyorum. normalde siyah ekran çıkıp kamera bağlantısı yok gibi bir uyarı vermesi gerekirken hiç bir tepki yok.

Bende ki böyle hocam. 

C42986E6-AE1C-403E-9F8E-C275E045F890.jpeg

@Uğur Taşçıoğlu sağol hocam yarın komple yedek alıp sizin kodu gireceğim umarım düzelir :)  
İnşallah işe yarar hocam. Her ihtimale karşı kamerayı tv de ya da başla bi

monitörde deneyim. Ya da başka bi kamerayı araçta deneyin. Benimde ekrana görüntü gelmeme sorunum olmuştu, sonra başka monitörde kamerayı denedik sonuç yine alamadık, başka kameralar cihazda da monitörde de çalışıyordu, yani kamera bozuktu, başka bi kamera aldım.

@Uğur Taşçıoğlu şuanda elimde kamera yok. daha almadım. şu kodlamayı düzelteyim alacağım. belkide cihazda sıkıntı var diye almıyorum şuan. ama zannetmiyorum da doğru kodlamayla düzeleceğini düşünüyorum. acaba kamera takmadan ekran gelmiyor mu düşüncesine girmeye başladım. bakalım yarın ola hayrola. :)  

@yusuf Aynen hocam dediğin gibi @Uğur Taşçıoğlu hocmın kodunu komple girdim. yakıt tüketimindeki simge zaten golf yapmıştık şimdi bu kodla klima setup tuşundaki aracın içini gösteren görselde golfun içi oldu. uzun kodu girdiğimde kamera yine çalışmadı. @yusufhocam sizin dediğiniz gibi park diye arattım kodlardan çıkan ilk bölümde aktif olan seçenneyi kapadım. şidmi geriye taktığımda vitesi kamera ekranı geliyor. çok güzel oldu hepinize çok teşekkür ederim. hepinizi seviyorum :)   (y)

@yusuf Aynen hocam dediğin gibi @Uğur Taşçıoğlu hocmın kodunu komple girdim. yakıt tüketimindeki simge zaten golf yapmıştık şimdi bu kodla klima setup tuşundaki aracın içini gösteren görselde golfun içi oldu. uzun kodu girdiğimde kamera yine çalışmadı. @yusufhocam sizin dediğiniz gibi park diye arattım kodlardan çıkan ilk bölümde aktif olan seçenneyi kapadım. şidmi geriye taktığımda vitesi kamera ekranı geliyor. çok güzel oldu hepinize çok teşekkür ederim. hepinizi seviyorum :)   (y)
Kamerayı taktığında da resim bekliyoruz ;)

@Golftdi merhabalar bu ürünü alınca kadranların ortasındaki ekranda radyo bilgilerine ulaşılabiliyor mu ayrıca ses kalitesinde bir azalma meydana geliyor mu

Teşekkürler

Arkadaşlar herkeze merhaba 2015 model polodan 2015 model golf'e geçiş yaptım polodan kat kat güzel araba fakat Bluetooth yok usb yok poloda sık sık kullandığım özelliklerdi fakat golfte yok. Multimedya ekranını değiştirmegi düşünüyorum Bluetoothlu bir cihaz taktırmak istiyorum kimisi mikrofon kablosu çektirmen gerekir onun içinde torpidonun sökülmesi gerekir diyolar öyle olunca çok kurcalatmakta istemiyorum 2015 model highline ekran buldum comfortline uyum sagkamaz sorun olur denildi auxa takılan Bluetooth cihazlarıbdan aldım tam verim alamadım severek aldıgım aracımı bu yuzden satmayı düşünüyorum bana yatdımcı olabilcek arkadas var mı bu olaya çanım sıkılıyo
Sd kartla halledebilirsin hafıza kart yeri var 

Geri
Üst Alt