golf cafe

@Orhan haklısınız degerli hocam dostlarımızın iş nedenli sınırlı ziyaret edebildiğini düşünüyorum 

katılımlar artsa sohbetlerimizde bir o rayına oturacaktır

02de26bee7e8267def798e1bbf2bfa3f.jpg
Ne de olsa bizden.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

@slck Süpermiş Selçuk abi

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

a202baa154419505a40863c902ab9444.jpg
Arkadaşlar fethiyeden herkese selamlar.dün akşam üzeri 18:00da lüleburgazdan çıktım ve bu sabah 9 gibi fethiyeye ulaştım.bayağıda yollarda durdum.bu 1.2 fındıkla ilk uzun yol deneyimimdi.araç gerçektende çok iyi hiç yormadı.kaz dağları virajlar otoyollar falan süper.100km/h i yakaladım hemen RES ledim.100 ü hiç geçmedim dersem yeri vardır.930km ortalamam 4.8

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

4.8 iyi değer bende 4.9 dan hiç aşağı düşüremedim 1.6 tdi de uzun yolda ama klima açıktı.

@Orhan 

Abi bu tarz bir haber bizim yerel gazetede de çıkmıştı bizde de Fotoda bir Golf vardı. :)  Bulabilirsem ekleyeceğim.

Merhabalar , golf 7 aracıma Bursada spolier ve difüzor taktırabileceğim temiz düzgün işçilik yapan  tavsiye edebileceğiniz yerler var mı şimdiden teşekkür ederim ...

Merhabalar , golf 7 aracıma Bursada spolier ve difüzor taktırabileceğim temiz düzgün işçilik yapan  tavsiye edebileceğiniz yerler var mı şimdiden teşekkür ederim ...
Merhaba ;

@gokhan_ozaslan Hocam Bursa'da Küçük sanayii'ede şube açan X-TREME TUNİNG'e geçen hafta yeni ürünler geldi , Golf içinde modeller mevcut , işçilikleride iyidir , bi uğrayın derim

Geri
Üst Alt