Amblem geri görüş kamerası

Orijinal çizgili hareketli güncel aldığım fiyat montaj dahil 2500 TL sizce nasıl ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orijinal çizgili hareketli güncel aldığım fiyat montaj dahil 2500 TL sizce nasıl ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kardeşim nereden aldın çok iyi fiyat verilmiş hem montajlı orjinal ve dinamikse tabi?
ayrıca nereden alıyorsanız bende almak isterim.

@jamesbaba ne alaka hocam insanlar için ne faydalıysa onun peşindeyiz. Mekan adres paylaşıyoruz. Amaç yardımcı olmak farklı bi amaçtan burada değiliz.

@jamesbaba  müdür, bu tür malzeme  satan ve montaj desteği veren bir sponsor yok direk yazabilirsin, forumda bu işleri yapan çok kişi var  ilerde belki sponsor olurlarsa dediğin gibi yapabiliriz paylaşabilirsin kafana göre...

mekan Bilgi paylaşmak bana yakışmaz burda
Malum sponsorlar var

Aldığım fiyat 2500 passat High
Anadolu yakası Vag retrofit Üsküdar 05056840832

Apo usta Vural elektronik Mahmutbey
fiyat vermedi gel hallederiz dedi [emoji23]
ama bu fiyattan düşük olur %100
0 (532) 284 08 38

İyi akşamlar benim arabanın teyp in logo kamerayı destekleyip desteklemediğini bilmiyorum nasıl öğrenirim 

İyi akşamlar benim arabanın teyp in logo kamerayı destekleyip desteklemediğini bilmiyorum nasıl öğrenirim 
Araç model yılı ve paket

Hatta varsa media ekranının fotoğrafı, 

Bilen arkadaşlar anında cevaplayacaktır. 

Hatta ben bildiklerimi yazayım, 1.2  midline plus ve comfortline ekranı 5.8 inç olan media ekranı desteklemiyor. Ve 1.0 comfortline ve midline plus nispeten daha yeni olan media ekranı da desteklemiyor.

Ucuz yoldan çözümü çinden gelen media ekranları kodlamayla açılabiliyor. 

https://www.enderelektronik.com.tr/urun/amblem-golf7/

Merhaba arkadaşlar bende bu ürünü soruyum size Ender elektronikte satılan yukarıda linkini attığım amblem kameranın  ürün açıklamasında orjinal wolksvagen ürünüdür yazıyor. Alan aracına takan varmı, gerçekten orjinalmi, bilinen güvenilir bir yermi ve tavsiye edermisiniz.

2-3 ay önce multimedya cihazımı yenilerken(7.5 larda olandan) geri görüş kamerası da taktırdım. maddi sebeplerden ötürü daha ucuz olmasın hasebiyle plaka kamera taktırdım. Ama hiç verim alamadım. aküden gelen akımı dengeleyen bi parça da takıldı ama araç biraz yol gidip geri görüşü çalışırsa ekranda titremeler oluşuyor. taktırdığım yer şehir dışı olduğundan tekrar gitme şansım olmadı.(sanırım role idi ismi). Ayrıca plakalık içinde de kalsa yağmur çamur olduğunda kirlendiği i.in devamlı elle temizlemek de gerekiyor. Kış şartlarında kullanımı ayrıca bi zor imiş.

amblem kameralarda role falan dahil tüm devreler hazır geldiğinden asla bu tarz hata olmuyormuş.

Bunları neden mi anlattım; forumda bazı arkadaşlardan amblem kameranın gereksiz olduğu ve plaka kameranında aynı işi gördüğü tarzında yorumlara istinaden fikir yürüterek almıştım. Tavsiyem o durki imkanınız varsa asla plaka kamera almayın direk ambleme yönelin derim.

Geri
Üst Alt