Jump to content
onursari24

Amblem geri görüş kamerası

Recommended Posts

@onursari24 mib kablosuna gerek yok sari goruntu kablosunu direk takabilirsiniz ama pin lazim soket icin mib kablosu alirsaniz hazir oluyor pinleri kullaniyorsunuz kolaylik yani. Ben memnunum acikcasi bi orjinal gibi degildir mutlaka ama fiyat performans denkleminde gecer not alir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracimda mib 6.5 Çinli ekran var. Orjinal park sensörü ile birlikte kullanilabiliyor mu amblem kamera? Yani kamera acikken, sensörler devreye girdiginde ekranda araba grafigi gözükür mü? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, onursari24 yazdı:

@GkM_2015 siz mib kablosuyla birlikte mi aldınız ? Ürün kaç gün içinde elinize ulaştı ?

Yaklasik 1 ay surdu mib kablosuyla aldim bende ama tavsiyem dynamic almayin normal alin aradaki farka deymez yon hassasiyeti iyi degil 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@onursari24 cevap yazarken etiketlerseniz bildirim düşer bende size daha hızlı cevap verebilirim. normal cevap verdiğiniz için geç döndüm. @mutlubey17 kısmen acıklamıs park sensöründe olduğu gibi sağa yada sola manevra yaparken park esnasında ekran ortasındaki yeşil sarı ve kırmızıdan oluşan düz çizgilerin aracın manevra yönüne doğru hareket alıyor. ama benim aldığım üründede aynı hareketi yapmak istiyor cok kararlı değil örneğin dururken sağa sola direksiyonu cevirdiğinizde park sensöründeki gibi pozisyon bilgisi gelmiyor anca hareket ederken bu yüzden ben alırken dynamic 904 tl iken statik 540 tl idi aradaki parka deymez. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, onursari24 yazdı:

@GkM_2015 teşekkür ederim bilgileriniz için aldığınız ürünün linkini atarsanız sevinirim.

Yukarıdaki konuda paylaşılmış zaten hocam ama yinede buyrun.

https://tr.aliexpress.com/item/Aycetry-CCD-HD-Araba-evirme-Logo-Volkswagen-VW-Golf-7-i-in-Ters-Kamera-5-6/32916266759.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.