Jump to content

Recommended Posts

2 saat önce, Recep Gül yazdı:

Hocam Huaweilerde genel bi sorundu sanırım. Bi arkadaş daha aynı şekilde yapamamıştı. Çeşitli uygulamalar var fakat pek randuman vermiyor. İPhone yada Android işinizi görür.

Aynen hocam ne yaptıysam halledemedim. 2. El Sony Xperia alcam gibi gözüküyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ender hoca merhaba, çalışmalarınız için teşekkürler. android tüm uygulamalar derken gsı iptv çalışırmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, bafrali91 yazdı:

Ender hoca merhaba, çalışmalarınız için teşekkürler. android tüm uygulamalar derken gsı iptv çalışırmı?

Ben cihazımda yüklü aplikasyonları çalıştırabiliyorum. Android uyumlu panaroma uygulamasından film ve maçlarımı izleyebiliyorum. Ama GSI iptv olmadığından denemedim bende :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, sadikcakar12 yazdı:

J6 da çalışırmı

Samsung sanırım!  J6 derken? Android cihazlarda her türlü çalışıyor hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün tam mirrolink konusunda biraz sorun yaşadım, 

özellikle araç hareket ettiğinde uygulama arka planda  çalışsa da Görsellik ekrana yansımıyor. 

Sanırım Aplikasyonlar veya cihaz güncellemesi sonrasında oldu, Bu konuda biraz daha çalışmak gerekebilir. Bu şekilde bir sorunla karşılaşan oldu mu ? benden başka bunu yaşayan varsa ortak bir sorun olma ihtimali yüksek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Ender yazdı:

Dün tam mirrolink konusunda biraz sorun yaşadım, 

özellikle araç hareket ettiğinde uygulama arka planda  çalışsa da Görsellik ekrana yansımıyor. 

Sanırım Aplikasyonlar veya cihaz güncellemesi sonrasında oldu, Bu konuda biraz daha çalışmak gerekebilir. Bu şekilde bir sorunla karşılaşan oldu mu ? benden başka bunu yaşayan varsa ortak bir sorun olma ihtimali yüksek.

1 hafta önce bendede oldu ender hocam, dediğiniz gibi, uygulamalara gelen güncellemeler bozuyor işi. Şöyle ki; 

Normal bir şekilde tam mirrorlink ile navigasyon açıktı,  sürekli ekran gidip gidip durdu. Bayağıdır kullanmıyorum mirrorlink i stabil çalışmadığı için. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ender hocam çalışma için ellerinize sağlık. Fakat bir turlu çalıştıramadım.
Telefon note 8 rootlu, cihazi baglayip mirrorlink e tıkladıgımda mirrorlinki kullanmak icin bir sertifikanın indirilmesi gerekiyor yazisi çıkıyor indir dediğimde indirilemedi diyor ve orada kalıyor dolayısı ile burdan öteye gidemedim.
Android auto ile bi sorun yok ama mirrorlink ile defalarca denememe rağmen baglanamadim.
Bunun bir çözümü varmıdır?
Teşekkürler
0b2a94ac4846a01ab349e819aabc2231.jpg

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, farbar yazdı:

Telefon note 8 rootlu, cihazi baglayip mirrorlink e tıkladıgımda mirrorlinki kullanmak icin bir sertifikanın indirilmesi gerekiyor yazisi çıkıyor indir dediğimde indirilemedi diyor ve orada kalıyor dolayısı ile burdan öteye gidemedim.
Android auto ile bi sorun yok ama mirrorlink ile defalarca denememe rağmen baglanamadim.
Teşekkürler

Merhaba Hocam.

Son 1 aydır mirrolink Güncellenmesinden kaynaklı sorun yaşıyoruz . Bende Aracımda kullanamamaktayım Lakin araştırıp çözmeye çalışıyoruz. 

Sizler Telefonunuzda bulunan Mirrolink özelliği kısmındaki Sertifika Güncellemesini yaparak daha sonra tekrar deneyiniz. Şayet Ben en son Sistemi Kullansam da Hareket halinde Sistem izin vermiyor ve Arka planda çalışmaya devam ediyordu. Şimdi Bu sorunu aşmaya çalışıyoruz. 

Kullandığınız Diğer uygulamalr da bahsettiğimiz versiyonlarda kalmalı özellikle LG mirror 1.2 olanı güncellemeyiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, farbar yazdı:

Teşekkürler

Hocam uygulamalar güncellendikce bizim sistem topallıyor maalesef, yeni çözüm bulmak gerekiyor. Mirrorlink için hem play store vede galaxy store'a girip  "car mode" uygulaması güncel mi bir Kontrol edin. 

Daha sonra ender hocamin gösterdiği adımları tekrar edin. Ben bunu mirrorlink bu şekilde size hata verdiği için yazıyorum belki sizde açılabilir. 

Ender hocamın da dediği gibi eskisi gibi çalışmadığı için bende kullanmıyorum artık. 

Screenshot_20200303-204051_Galaxy Store.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Recep Gül Birkaç araitırma yapıyorum hocam tekrar çözümü mümkün gözükse de bizler her çözdüğümüzde yeni birşeyler yapılıyor ve Kullanım süremiz Yapılan çözümün emeğine değmiyor maalesef. Kalıcı bir çözüm olmadıkça biraz zor bu uygulamlar. Sonuçta emperyalizim kazanıyor :) Üreticiler zorunlu bırakıyor ücret karşılığında istedikleri kadar uygulama yapabilmemize.

Almanya yada Avrupa da çözüm bulunursa biz TR den önce sizlerden paylaşım bekliyoruz Recep Hocam.:like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, Ender yazdı:

@Recep Gül Birkaç araitırma yapıyorum hocam tekrar çözümü mümkün gözükse de bizler her çözdüğümüzde yeni birşeyler yapılıyor ve Kullanım süremiz Yapılan çözümün emeğine değmiyor maalesef. Kalıcı bir çözüm olmadıkça biraz zor bu uygulamlar. Sonuçta emperyalizim kazanıyor :) Üreticiler zorunlu bırakıyor ücret karşılığında istedikleri kadar uygulama yapabilmemize.

Almanya yada Avrupa da çözüm bulunursa biz TR den önce sizlerden paylaşım bekliyoruz Recep Hocam.:like:

Hocam umarım bi çözüm yolu buluruz. Bu taraflarda bulunursa tabii ki seve seve paylaşrıım ama zor gibi buralarda. Kimse pek oralı olmuyor ALAMANLAR. Bunların eline cihazı verin kullanmasını öğrensin tamam öyle bizler gibi inciğini boncuğunu hayatta kurcalamazlar. Almanya dışında Avrupa genelinde sorunu çözen olursa çok iyi olur. Arada youtube'ye yazıyorum mirrorlink 2020 diye ama hep eski videolar çıkıyor karşıma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben olayı çözdüm hocam rootu kaldırdım olmadı. Stock rom yükledim sırf denemek için twrp olmadan ve rootsuz sertifika yi yükledi ve bağlandı.

Ama carmode yuklememi istedi fakat ekran falan yansımadı.

Aynen android auto gibi oldu bi ise yaramadi. ama carmode yerine başka bir uygulama ile halledilir diye düşünüyorum.

Android auto ile, youtube uygulamasi aa brovser screen stream uygulamalari ile herseyi hallediyorum bi sorun yok ama tek sorun iptv seyretmek onun icin anroid auto icinde calisan bir uygulama bulamadim tek care screen stream uygulamasi ile iptv goruntu vesi gayet guzel yansitiyor seyredebiliyorum tek sorun tel acik kalmak zorunda kapaninca ekranda gidiyor o yuzden sizin videolari izledim cok hoşuma gitmisti herseyi ekrandan teldeki uygulamalari kullanabiliyorum diye meraklanmıştım.default_smile.png

Teli formatladigimla kaldim.

Sizinki gibi ekrani yansitamadim.

Gerci bi ara telin yarisi bi girundu kayboldu ama birdaha yakalayamadım

Arastirmaya devam.

Sizlerede kolay gelsin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Carmode eski sürümünü yükleyin güncellemeden sonra hareket halinde ekrani arka plana atiyor fakat guncel android 9.0 işletim sistemlerinde durum farkli muhtemelen mirrorlink onlarda cihaz yazilimi ile güncelleniyor  ona cözüm bulamadim fakat android 7.0 işletim sisteminde carmode  eski sürüme düşürup sorunsuz kullaniyorum  şöyleki bu  carmode yukleyince carmode setup diye bir uygulama daha yukluyor zaten bunu carmode yuklerken belirtiyor ve mirrorlink uygulamasi lgdirive  dahil hepsinin güncellemesini kapatin

Dedigim gibi 7.0 ısletim sisteminde uygulamalrda mirrorlink uygulamasini görebiliyoruz güncelleme almasini engelleyebiliyoruz fakat 9.0 işletim sisteminde bu mumkun degil muhtemelen tlf yazilimiyla birbütun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
6 saat önce, Meteor yazdı:

Carmode eski sürümünü yükleyin güncellemeden sonra hareket halinde ekrani arka plana atiyor fakat guncel android 9.0 işletim sistemlerinde durum farkli muhtemelen mirrorlink onlarda cihaz yazilimi ile güncelleniyor  ona cözüm bulamadim fakat android 7.0 işletim sisteminde carmode  eski sürüme düşürup sorunsuz kullaniyorum  şöyleki bu  carmode yukleyince carmode setup diye bir uygulama daha yukluyor zaten bunu carmode yuklerken belirtiyor ve mirrorlink uygulamasi lgdirive  dahil hepsinin güncellemesini kapatin

Dedigim gibi 7.0 ısletim sisteminde uygulamalrda mirrorlink uygulamasini görebiliyoruz güncelleme almasini engelleyebiliyoruz fakat 9.0 işletim sisteminde bu mumkun degil muhtemelen tlf yazilimiyla birbütun

Ayrıntılı bilgi için teşekkürler hocam, evet 9.0 sürümde mirrorlink ve Android auto artık gömülü geliyor. Kaldırsanız bile telefonda hâlâ daha çalışmaya devam ediyor. Dediğiniz yöntemi uygulamak lazım.

Sorunsuz kullanıyorum demişsiniz, kopmalar vs olmuyor değil mi? 

Eski sürümü yüklemek mümkün mü peki, yorumu yazdıktan sonra aklıma geldi, sisteme gömülü geldiği için eski sürümü yüklemeye izin vermeyebilir?  Siz nasıl yüklediniz. 

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçen gün biraz uğraştım zor olsa da Sistemi Çalıştırmayı başardım Eski hali gibi Lakin Belli Bir zaman Sonra mirrolink bağlantısı kendiliğinden koptu birkaç defa yaptı sonra bir müddet düzenli devam ettim izlemeye videoları vs ... Birçok varyasyon denedim LAkin Cihazım android 9.0 sürüm olduğundan carmode ve diğer gerekli uygulamalr Cihazın güncellenen Mirrolink i le çakışıp duruyor sanki bundan kaynaklı komut alıp uygulama uygulatmama ilişkisi arasında gidip geliyor :) 

En son denememde herşey harika iken  Seyir halinde iken kendiliğinden Tekrar gitti geldi. Kısacası Bu şekilde Sorunlu çalışması sağlıklı olmadığı gibi Telefona da Media Cihazına da zara verebilir. Araştırmaya devam dostlar :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Android auto, Screen2 auto ve anyauto audio ve rotation programlari ile telefonu ekrana tam olarak yansıtıyor ekrandan tıklayıp tüm uygulamaları caliştirabiliyorum.

Youtube iptv uygulama internet whatsapp instagram vs herşey ister dikey ister yatay modda. Tek bir tuşla

Tek tık geri çift tık ana sayfaya düşüyor

Tek sorun ekranın açık kalması.

Ayrıca carstream ilede tel içindeki videolarıda izleyebiliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu sistemi s6 andrid 7.0 işletim sistemi ile ile stabil sorunsuz kullaniyorum  kopma atma düşme olmadan  kulanacak arkadaşlar carmode carmodu setup lg driver ve mirorlink uygulamalarinin güncellemesini kapatip  kesinlikle guncelleme almadan deneyin  9.0 işletim sistemlerinde muhtemel tlf yazlimini düşürerek kullanilabilir 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Recep Gül   kopmalar yok kesinlikle şöyleki carmode uygulamasinin her sürümü farkli daha kolay veya daha zor ekran geliyor yada hareket halinde atiyor bunu yaşamamak için carmode uygulamasinin tüm sürümlerini deneme yanilma yolu ile tlf en stabil olani kurup güncellemeyi kapatin bu soylefiklerim 9.0 işletim sisteminin alt versiyonu icin 9.0 icin ise tlf farmatlayip ilk sürümüne getirip yazilim güncellemrsine kapatin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender  şöyleki tlf veya medya cihazin zarar görmesi imkansiz 9.0 işletim sisteminde carmode  uygulamasini eski sürüme indirilse dahi ekran atiyor bunun sebebi mirorlink uygulamasinin yeni sürumde buna izin vermemesi mirorlink uygulamasini bir alt sürümünü yüklemek gerekiyorfakat tlf yazilimi ile bir bütün olduğundan olanaksiz tlf yazilimini düşürmek  gerekli carmode ve mirorlink uygulamasinin hatta carmode setup uygulamasinin da son sürümleri buna engel bunlardan birini eski sürüme dönmesi sorunu çözmüyor tamamina el atmak gerekiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Android auto, Screen2 auto ve anyauto audio ve rotation programlari ile telefonu ekrana tam olarak yansıtıyor ekrandan tıklayıp tüm uygulamaları caliştirabiliyorum.
Youtube iptv uygulama internet whatsapp instagram vs herşey ister dikey ister yatay modda. Tek bir tuşla
Tek tık geri çift tık ana sayfaya düşüyor
Tek sorun ekranın açık kalması.
Ayrıca carstream ilede tel içindeki videolarıda izleyebiliyorum.

Değerli Hocam öncelikle bilgi paylaşımınız adına Teşekkür Ederim. Sizlerden bir Ricam olacak Aracınızın ve Telefonunuzun cihaz bilgileri ile Birlikte yaptığınız işlemi kısaca anlatmamız mümkün ise bir video ile gorsellestirmeniz. Bu sayede Daha net ve doğru bilgilendirme ile daha çok forum dostlarımız faydalanma imkanı bulacaktır. Şimdiden Teşekkür eder Keyifli Forumlar Dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender hocam aracim tiguan  tlf s6 7.0 işletim sistemi tlf yazilimi yeni güncelleme almiyor  oyuzden bu tlf tercih ediyorum 2 yildir sorunsuz kullaniyorum sizin yöntemin aynisi  sorun burada yeni surum cihazlarda mirorlink uygulamasi tlf ile bir butun  araç park halinde ekran sorunsuz yansiyor fakat dikkat ederseniz ekrani yansitinca sol üst kösede yeşil mirorlink uygulamasinin simgesi beliriyor bunu görüyotsaniz hareket ettiğinizde app sürüş sirasinda hizmet disi gibi bir yazi görürsünüz arka planda ses devam eder bunu aşmanin tek yolu güncel cihaza 9.0 alt sürümünü yüklemek yada benim gibi artik tlf yazilimi  güncelleme almayan bir cihaz kullanmak  yada ekrani hasarli olabilir mirorlink  özellikli bir cihaz alip araç koymak 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@farbar  hocam android auoto  ile olsun mirrorlink ile olsun carplay ile olsun ekrani farkli uygulamalarla bir şekilde yansitiyoruz ve hareket halinde kullanabiliyoruz bu uygulamalarin asil amaci  güvenli sürüş için hareket halinde video oynatmasi veya ekran yansimasini engellemesi gerekiyor  yani biz uygulamanin bir açiğini bulup bunu aşiyoruz onlarda bu güncelleme ile bu açiği kapatiyorlar çözüm icin j ekran yansitmayi sürüş halinde dahil stabil hale getirdiğinizde  bu uygulamarin güncellemeleri kapatim tlf ohalde yedeğini alip o şekilde kullanmak. Daha önceki yillarda carstrem uygulamasi ile video oynatilabilirken google play hizmetlerinin güncellemesini kaldirip güncellemeyip kapatip  kullanabiliyorduk yani bir şekilde acigi kapatiyorlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Değerli Hocam öncelikle bilgi paylaşımınız adına Teşekkür Ederim. Sizlerden bir Ricam olacak Aracınızın ve Telefonunuzun cihaz bilgileri ile Birlikte yaptığınız işlemi kısaca anlatmamız mümkün ise bir video ile gorsellestirmeniz. Bu sayede Daha net ve doğru bilgilendirme ile daha çok forum dostlarımız faydalanma imkanı bulacaktır. Şimdiden Teşekkür eder Keyifli Forumlar Dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ender hocam 2. Bir telim olmadığından video çekemedim.
Musait bi zamanda cekicem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kingslayer
      Arkadaşlar hepimize iyi forumlar diyerek başlayayım.
      Yeni evime taşındım gayet mutlu idim hersey güzeldi hatta evin arka cephesine bakan kısmında on cephe kısmına nazaran kuş pisleme olayının az olduğunu gördüğümden arabamı arka kısma park ediyordum. 
      Bir gün is yerine ulaştım ve araçtan indim kapıları kitledim tam giderken ne göreyim arka sol kapı üzerinde çizik var başımdan kaynar sular döküldü. İcimden insallah derin değildir boya sürtmesidir elimde bastırınca gider diyerek uzattım elimi ama tırnağım içine girince bi hüzünlü oldum. Dikkatli baktığımda sanki boya tamamen gitmemiş clear coat ve bi nebze base coat kısmı gittiğini gördüm zannımca taban kaporta saçına kadar çizik değil gibi. 
      Not: sanırım site içerisinde bisiklet süren küçük çocukların direksiyonlarından sürtme kaynaklı olduğunu varsayıyorum. Gecende Çelik sibop kapaklarım çalınmıştı  sibop kapağı neyse de bu çizik yanlış oldu şimdi ise direkt on tarafa cepli kısımlara gelecek şekilde park ediyorum umarım bu sefer de arka bagaj kısmı çizilmez 🙏
      Sizlerin düşünceleri benim için oldukça değerli, bu yüzden forumdaslarima sorma gereği duydum. Aşağıdaki resimler doğrultusunda sizce;
      - Macun ve boya üzeri pasta cila mi yapmalıyım? 
      - Elimdeki rötuş boyası ile ince bi çizgi mi geçmeliyim?
      - Direkt sadece pasta cila mi yaptırmalıyım?
      - Son olarak o şekilde birakmali miyim? Çünkü saça gelmediğini düşünüyorum paslanmaz/korozyon olmaz diye icimden geçiriyorum. 

Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: Aliiii
      Ürün Adı:  Golf 7 Highline Ön Tampon (Kurşun Gri - LA7N)
      Detaylar:  Abimin aracından çıkan tampondur. R-Line'a geçtiği için boşa çıkmıştır. Far yıkama kapakları, ayakları ve su jetleri hariç fulldür. Sisleri ve tüm üzerindeki trimler orjinaldir. . Boyasında muhtelif yerlerde bir kaç ufak çizik vardı rütuş yapılmıştı zamanında, 10 üzerinden 9.5' dir. Kesinlikle tamir, kırık çatlak yoktur. Sensör delikleri açıktır. İhtiyacı olan benimle iletişime geçebilir.  
      Fiyat:  1100 TL
      Fotoğraf:  

• Yazan: tiki-hoca77
      Bursa  içinde  kaporta kapı göçük düzeltme  önerileriniz var mıdır ... iyi bir ustaya  ihtiyacım var , tabi birde  üstüne  boya  olacak....
    • Yazan: ABB707
      Herkese selamlar, 
      Ürün Adı: Golf 7 Highline Led Stop Takımı
      Kozmetik olarak oldukça iyi durumdadır. Ürünler orjinaldir. Kayar Led taktığım için satıyorum. Ürünleri paketleyip garajımda tutuyorum. Sıfır fiyatı yetkili serviste 5.026 ₺. 
      Fiyat:  3700₺
      Sağlıklı günler dilerim. 

• Yazan: Ender
      Herkese Merhaba Arkadaşlar;
             Lastik seçiminiz sürüş güvenliğinizi önemli ölçüde  etkileyen bir durumdur.  Forum genelinde ki araçlarımızın çoğu 17-18 ebat olduğunu düşündüğümden , 225/ 45 R17 ve  225 /40 R18 Ebatlarını ön plana almıştım.Lastik Tercih ederken nelere dikkat etmeli ? Ne tip lastik kullanmalı ? Lastikten beklentilerimiz nelerdir ? Etiket değerleri neyi ifade ediyor? F&P olarak nerede?  gibi sorulara cevap vermek gerekiyor. Buradan Hareketle içinde bulunduğumuz  Yaz ayları için Lastik Değişimi düşüncesinde olanlar için ( kendim de bakıyorum  )  biraz araştırma yaptım. Son Yıllarda Başarılı olmuş Marka ve Modellerin çoğunu biliyor olsak da bu marka ve modellerin kendi aralarında kıyaslaması da önemli olduğu kanısındayım. Lakin Forumumuz da 2-3 lastik çeşidi  arasında kalanlar bolca olup bu durumu çözmek adına Konular da açılmıştı. ADAC  bize bu konuda  Bağımsız ,doğru ve objektif Fikirler verebilecek Geniş kapsamlı 2020 Yaz Lastikleri Test verilerinin Faydalı bulduğumu ifade ederek,bilgileri ve test verilerini sizlerle  paylaşmak isterim.Aynı kategoride farklı test çalışmalarının sonuçları olarak da mevcut. Kışlık ,Yazlık, 4 mevsim, Suv vb Lastik testleri gibi.
             Sizlerinde Tecrübe ettiğiniz, Kullanmaktan Memnuniyet duyduğunuz Lastik ve Modelleriyle de Konumuza katkıda bulunarak  daha kapsamlı bir hale gelecektir.Bu sayede Lastik Tercihi adına bir Ana konu Görevi de üstlenmiş oluruz. Ayrıca bir alkışı hak eden Maxxis Victra Sport 5i de unutmayalım.
      Daha fazla Bilgiler için Aşağıya  Resim ve Linkleri Bırakıyorum . Herkese Keyifli Forumlar Dilerim.
      ADAC 2020 Yaz Lastiklerin Test Verileri; https://tiresvote.com/articles/adac-2020-uhp-summer-tire-test-r18/
      İlk 3 sıra ( Continental PremiumContact 6 Vs. Michelin Pilot Sport 4 Vs. GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5)  arasında kıyaslaması. https://www.lastikavcisi.com/vs/continental-premiumcontact-6/michelin-pilot-sport-4/goodyear-eagle-f1-asymmetric-5/

https://tiresvote.com/articles/adac-2020-uhp-summer-tire-test-r18/

• Yeni Oluştur...