Jump to content

Recommended Posts

Hocam ekrana yansıttım ama youtubede sesi araça aktaramadım telefondan cıkıyor sizdekilerde o şekildemi oluyor acaba
Rockscot programı yüklü degilmi hocam. Varsa spotify kaldırın tekrar deneyin. Programlar çalışıyor olabilir. Son olarak ilk seçim yaparken youtube seçip geri tuşuna basmanız gerekiyordu acaba orasını mi atladınız.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 175
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Herkese Merhaba Arkadaşlar;        Golf Araçlarımızın eksik yanı olan Media Kısımlarını her zaman eleştirmiş birisi olarak, Bu konuda uzun zamandır bir Araştırma yapmaktaydım. Gerek Bu işle alaka

Genelde App Connect açık olan araç sayısı az olduğundandır. Yada bazı arkadaşlar Android Cihaz kullanıyorlar. Aslında Konu Beklediğimden Daha az ilgi gördü. Kendi sayfamda paylaştığımda Tanımadığım o

Merhaba Herkese Sun bir Arge ve Cihaz denemesi surecindeyiz Olumlu gelişmeler var Ilk fırsatta Deneyerek Konusunu açmayı düşünüyorum. Iphone sahipleri de çok sevinecek bu yeni durumu. Keyifli forumla

Konudaki görseller

Bir saat önce, Ender yazdı:

Rockscot programı yüklü degilmi hocam. Varsa spotify kaldırın tekrar deneyin. Programlar çalışıyor olabilir. Son olarak ilk seçim yaparken youtube seçip geri tuşuna basmanız gerekiyordu acaba orasını mi atladınız.

Olabilir hocam bi bakıp deneyim tekrar :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 23.05.2019 at 01:58, Ender yazdı:

Bu konu için yeni video çektim arkadaşlar. Şayet on hazırlık islemleri tamam ve eksiksiz ise bu şekilde sırasıyla açılış kısmını yapabilirsiniz. Keyifli Forumlar Dilerim

Üstad 1 yıldır gayet güzel kullandığım telefon ekranını yansıtmam ekteki resimde görüldüğü üzere lg mirror drive ve rockscout uygulamaları uzerindeki hareket halinde calismayacagini gösterir simge nedeniyle arac harekete geçince ekranı kapatıyor. Iki uygulamayi da guncellemedim ama yine duzelmedi

20190602_155241.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam Rockscot ve LG dries kalsın diğerlerini kaldırın deneyin. Bazen programlar çakışıyorlar.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Ender onları da kaldırıp denedim yine sonuç değişmedi 

On 23.05.2019 at 01:58, Ender yazdı:

Bu konu için yeni video çektim arkadaşlar. Şayet on hazırlık islemleri tamam ve eksiksiz ise bu şekilde sırasıyla açılış kısmını yapabilirsiniz. Keyifli Forumlar Dilerim

Üstad 1 yıldır gayet güzel kullandığım telefon ekranını yansıtmam ekteki resimde görüldüğü üzere lg mirror drive ve rockscout uygulamaları uzerindeki hareket halinde calismayacagini gösterir simge nedeniyle arac harekete geçince ekranı kapatıyor. Iki uygulamayi da guncellemedim ama yine duzelmedi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
[mention=208]Ender[/mention] ender bey lg mirrordrive 1.2.1.2 yi bulamiyorum 1.2.1.7 versiyonu var nasil edinebilirim o programi
Recep Hocam paylaşmış linki oradan ulaşabilirsiniz hocam.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

@Ender abi bu yöntemi öğrettiğin için çok teşekkür ederim. Huawei telefon kullanıyorum gösterilen sistem biraz farklı işliyor benim telefonumda. Telefon ekranı yani menu yansımıyor ancak arka planda çalışan uygulamayı uygulama arası geçiş tuşu sayesinde açabiliyorum, ama bir diğer sorunda bağlandıktan sonra telefonun ekranı kararmıyor. Yani youtube dan video açtığımda aynı zamanda telefonda da oynatıyor ses hoparlörden geliyor ancak görüntü telefonda da akıyor . Telefonu ters çevirmek şimdilik bulduğum bir yöntem 😀 ancak farklı çözümlerede açığım şimdilik idare ediyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Recep Gül hocam indirdim ancak oda bir işe yaramadı ekran yine kararmıyor. Telefon menusunu ekrana yansıttım "secreen rotation" diye bir app  indirip menu ekranını yatay yaptım ekran yansıdı. Ancak arka planda uygulamayı açmazsam hiç bir uygulamaya giriş yapamıyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@bkaank Umarım bulursunuz ya,bayağı youtubede yabancı forumlarda gezdim ama hepsinde aynı. Ben böyle konularda biraz takıntılıyımdır. Bulana kadar uğraşırım =) Ama bu sefer pes ettim galiba :D herkes sizin gibi alternatif yollara başvurumuş bu yüzden. Huawei'nin bu konuda güncelleme sağlaması gerek sanırım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...
On 23.11.2019 at 3:37 PM, scelikkol yazdı:

Ender Bey elinize emeğinize sağlık, aracı geçtiğimiz hafta teslim aldim ve ilk denediğim bu oldu, sorunsuz calistirabildim cok teşekkür ederim. Büyük iş başarmışsınız..

güzel günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle hocam. 

iyi forumlar dilerim :) :like:

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
16 saat önce, majeste yazdı:

Hocam bende huawei p 20 pro var. Netteki tüm uygulamaları denedim ama çalıştıramadım. Sanırım iPhone alcam sonunda... 

IMG_20200113_222751.jpg

IMG_20200113_184524.jpg

IMG_20200113_184527.jpg

IMG_20200113_184611.jpg

Hocam Huaweilerde genel bi sorundu sanırım. Bi arkadaş daha aynı şekilde yapamamıştı. Çeşitli uygulamalar var fakat pek randuman vermiyor. İPhone yada Android işinizi görür. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Dodo
      Gorusleriniz?

• Yazan: Kingslayer
      Arkadaşlar hepimize iyi forumlar diyerek başlayayım.
      Yeni evime taşındım gayet mutlu idim hersey güzeldi hatta evin arka cephesine bakan kısmında on cephe kısmına nazaran kuş pisleme olayının az olduğunu gördüğümden arabamı arka kısma park ediyordum. 
      Bir gün is yerine ulaştım ve araçtan indim kapıları kitledim tam giderken ne göreyim arka sol kapı üzerinde çizik var başımdan kaynar sular döküldü. İcimden insallah derin değildir boya sürtmesidir elimde bastırınca gider diyerek uzattım elimi ama tırnağım içine girince bi hüzünlü oldum. Dikkatli baktığımda sanki boya tamamen gitmemiş clear coat ve bi nebze base coat kısmı gittiğini gördüm zannımca taban kaporta saçına kadar çizik değil gibi. 
      Not: sanırım site içerisinde bisiklet süren küçük çocukların direksiyonlarından sürtme kaynaklı olduğunu varsayıyorum. Gecende Çelik sibop kapaklarım çalınmıştı  sibop kapağı neyse de bu çizik yanlış oldu şimdi ise direkt on tarafa cepli kısımlara gelecek şekilde park ediyorum umarım bu sefer de arka bagaj kısmı çizilmez 🙏
      Sizlerin düşünceleri benim için oldukça değerli, bu yüzden forumdaslarima sorma gereği duydum. Aşağıdaki resimler doğrultusunda sizce;
      - Macun ve boya üzeri pasta cila mi yapmalıyım? 
      - Elimdeki rötuş boyası ile ince bi çizgi mi geçmeliyim?
      - Direkt sadece pasta cila mi yaptırmalıyım?
      - Son olarak o şekilde birakmali miyim? Çünkü saça gelmediğini düşünüyorum paslanmaz/korozyon olmaz diye icimden geçiriyorum. 

Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: Aliiii
      Ürün Adı:  Golf 7 Highline Ön Tampon (Kurşun Gri - LA7N)
      Detaylar:  Abimin aracından çıkan tampondur. R-Line'a geçtiği için boşa çıkmıştır. Far yıkama kapakları, ayakları ve su jetleri hariç fulldür. Sisleri ve tüm üzerindeki trimler orjinaldir. . Boyasında muhtelif yerlerde bir kaç ufak çizik vardı rütuş yapılmıştı zamanında, 10 üzerinden 9.5' dir. Kesinlikle tamir, kırık çatlak yoktur. Sensör delikleri açıktır. İhtiyacı olan benimle iletişime geçebilir.  
      Fiyat:  1100 TL
      Fotoğraf:  

• Yazan: tiki-hoca77
      Bursa  içinde  kaporta kapı göçük düzeltme  önerileriniz var mıdır ... iyi bir ustaya  ihtiyacım var , tabi birde  üstüne  boya  olacak....
    • Yazan: ABB707
      Herkese selamlar, 
      Ürün Adı: Golf 7 Highline Led Stop Takımı
      Kozmetik olarak oldukça iyi durumdadır. Ürünler orjinaldir. Kayar Led taktığım için satıyorum. Ürünleri paketleyip garajımda tutuyorum. Sıfır fiyatı yetkili serviste 5.026 ₺. 
      Fiyat:  3700₺
      Sağlıklı günler dilerim. 

• Yeni Oluştur...