Benimde Beyaz Prensim Golf'üm Geldi ...

Çakay

Üye
İsim
Ahmet ÇAKAY
L4j8BV.jpg

GkjNEv.jpg

0k3gkW.jpg

vL3V8R.jpg

1kRBvp.jpg

d29D8X.jpg

Arkadaşlar merhaba .

Aracımı  Edirne Volkswagen Yetkili Satıcısı Mercan Otodan  temmuz ayının son  günü  teslim  aldım .

Aracımda  Comfortline  ek paket  olarak  Işık Görüş Paketi  var  ve bu  halde  yetkili satıcı ile yapmış olduğum sıkı  pazarlık  sonucu  61.800 TL  ve  460 TL Işık Görüş Paketi İle  62.260 TL'yi bulan  fiat  59.500  TL'ye  düştü  .

Fotoları  ve  bu konuyu  yazmakta  biraz  geç kaldım  çünkü  erken  geldi  sürpriz oldu  benim için  ,Ağustos  sonu  gibi  gelicek dendi    yetkili  satıcı  beni telden aradığında  ben  o esnada  tatildeydim  ,tatilden  hemen  dönüp  işlemleri  halledip  aracımı  teslim  aldığım  gibi  tekrar ailemin  yanına  tatile  döndüm  bir süre  önce  geldim  ha bugün  ha yarın  yazıcam  derken  şimdi  nasip  oldu  konuyu açmak  .

Araç  bekleyen  dostların  dilerim  en kısa zamanda  araçlarına  kavuşurlar  Allah  kazasız  sürüşler  nasip  etsin  inşallah  cümlemize  ,hayırlı  geceler  ...

@Çakay

vay hocam maşallah. gelin gibi bi araç daha katıldı forumumuza. hayırlı uğurlu olsun inşallah  ;)

maniax dedi:
@Çakay

vay hocam maşallah. gelin gibi bi araç daha katıldı forumumuza. hayırlı uğurlu olsun inşallah  ;)
Allah razı  olsun Murat hocam  çok  teşekkür ederim  .

Güzel günlerde kullanın inşallah :)   Bir Edirneli görmek sevindirdi beni :)

KabileReisi dedi:
Güzel günlerde kullanın inşallah :)   Bir Edirneli görmek sevindirdi beni :)
Teşekkür ederim  Mehmet  kardeşim Aynı duygular içindeyiz ,  3.5 olsun  çamurdan  bataktan olsun derler  :)

KabileReisi dedi:
@Çakay

Keşan'a yolunuz düşerse beklerim  s=s16
Teşekkür ederim  kardeşim  nasip  kısmet  olursa  , bende  Edirne Merkezdeyim  sizinde  buralarda işiniz  olursa  mutlaka  uğrayın    hayırlı  geceler  .

Ahmet Hocam, Maşallah Allah kaza bela göstermesin, güzel günlerde kullanın..

Sadece, plakaların yazı şekillerini beğenmedim  :) Beşiktaş APP plaka tavsiye ederim  ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çakay dedi:
@Çakay

Keşan'a yolunuz düşerse beklerim  s=s16
Teşekkür ederim  kardeşim  nasip  kısmet  olursa  , bende  Edirne Merkezdeyim  sizinde  buralarda işiniz  olursa  mutlaka  uğrayın    hayırlı  geceler  .
Sağol abi sanada iyi geceler. Tekrar hayırlı olsun :)

gdervisoglu dedi:
Ahmet Hocam, Maşallah Allah kaza bela göstermesin, güzel günlerde kullanın..

Sadece, plakaların yazı şekillerini beğenmedim  :) Beşiktaş APP plaka tavsiye ederim  ;)
Teşekkür ederim  Göktuğ  kardeşim , plaka  konusunu  ciddi  ciddi  düşünüyorum  maalesef  bizim Edirnede  böyle  kıytırıktan  plakalar  .

Geri
Üst Alt