Taiwan U led far ampülü

Evet ben de M8 in 360 modelini kullanıyorum.Atölye Semih’te 600₺’ye satılıyor.Biz montajda ledle ilgili bi hata yapmıştık bugün düzelttik. Bana göre muhteşem oldu.Xenon takıntısına hiç gerek yokmuş onu anladım ben.Çok çok memnunum, çizgiler çok iyi oldu. Paylaşacağım şimdi. [mention=11839]HONEY[/mention]Bülent hocam da demin baktı arabaya , birlikteydik.Şimdi gördükten sonra da yorum yapabilir.Hem kuru havada hem yağmurlu havada gördü demin kendisi [emoji4] 
/monthly_2020_05/DBD43BBC-E16B-4031-BDFE-F12062800697.thumb.jpeg.676d3c8ad5a5ca54291d944ad7676ab2.jpeg
Aksam kuru ve yagmurlu havada kisa bir test yaptık

Eğer illa led takmayi dusunenler icin bu 360 derece olan Muhammed in kullandigi ledi oneririm bir çok kisiyi tatmin edebilir.

Photon milesstone serisinden çok daha iyi ufuk çizgisi ve homojen dagilimi var

Ama benim tercihim yine de xenon 4300k olurdu

Güle güle kullan Muhammedcim

@HONEY Led 600 lira d2s osram 800 küsür olması lazım.Muayene harici bi olumsuzluğu var mı xenon ampulün ?

[mention=11839]HONEY[/mention] Led 600 lira d2s osram 800 küsür olması lazım.Muayene harici bi olumsuzluğu var mı xenon ampulün ?
Hocam ısıdan dolayı far tasını karartabilir diye yorumlar var

Eğer dogruysa ne kadar süre kullanimda karartir bilemiyorum ( bencede doğrudur)

Taksi gibi tüm gün araci kullaniyor olsaydim bende kararma ihtimaline karşı tedirgin olurdum

Günde 2-3 saat kullandigimdan böyle bir tedirginlik yasamiyorum

Muayne zamanı sok tak imkaniniz varsa ve hergun gün boyunca araç kullanmiyorsaniz xenon önerebilirim

@muhammedakgunes J Led far var ise çizgi oluşacaktır hocam mercek var çünkü, ne takarsanız takın çizgi oluşur. Yağmurlu havada iyi olduğunu falan söylemişsin, merak ettim açıkcası. Ürünün linki falan var mı?
Hocam çizgi zaten oluşuyor? Bunda problem var demedim ama çizgi dediğimiz herhalde o çizginin şeklinden falan bahsetmiyoruz.Çizgideki ışık gücünü belirtiyoruz...

evet demin Bülent hocamla birlikteydik yağmur bastır bi anda.Gayet beğendik.Kendisinin aracında xenon takılı, onun yorumu daha değerli olur.Karşılaştırmak açısından...

Aksam kuru ve yagmurlu havada kisa bir test yaptık

Eğer illa led takmayi dusunenler icin bu 360 derece olan Muhammed in kullandigi ledi oneririm bir çok kisiyi tatmin edebilir.

Photon milesstone serisinden çok daha iyi ufuk çizgisi ve homojen dagilimi var

Ama benim tercihim yine de xenon 4300k olurdu

Güle güle kullan Muhammedcim

Çok sağol abi 😊

Bu ledin tedariğini yapıp satışını yapmayı düşünüyorum ben, alacak kişi Olur diye düşünüyorum çünkü ben başarılı buldum.Güzelce videolar çekip bir konu yapacağım ileride...

o uçuk fiyatları da vermemenizi öneririm.Bir led 600₺ olmaz diye düşünüyorum.Çok ucuk bir fiyat...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@muhammedakgunes iyi bir reklamla satış olur gibi ama 600 tl lede verecek çok insan var mıdır Türkiye de bilmiyorum

@muhammedakgunes iyi bir reklamla satış olur gibi ama 600 tl lede verecek çok insan var mıdır Türkiye de bilmiyorum
Görünüşe göre alınıyor.Herkes farklı; bazı insanlar direkt alır geçer hiç kurcalamaz bazısı ise 40₺ aşağı olsun diye arar.Dolayısıyla her malın bir alıcısı var.. bakalım hayırlısı olsun...

Hocam ısıdan dolayı far tasını karartabilir diye yorumlar var

Eğer dogruysa ne kadar süre kullanimda karartir bilemiyorum ( bencede doğrudur)

Taksi gibi tüm gün araci kullaniyor olsaydim bende kararma ihtimaline karşı tedirgin olurdum

Günde 2-3 saat kullandigimdan böyle bir tedirginlik yasamiyorum

Muayne zamanı sok tak imkaniniz varsa ve hergun gün boyunca araç kullanmiyorsaniz xenon önerebilirim
Benim asıl endişem gündüz selektör yapınca xenonların patlama veya balastın bozulma vs ihtimali.d2s Xenonun ısınması için 20-30 saniye geçmesi lazım diye biliyorum.Yani soğuk sellektör denilen olay.

@ekim hocamın dediği gibi stark

bende de çift u led var taiwan merceklerde H7 Fullpower serisini kullanıyorum ve aydınlatmasından gayet memnunumki 360 ları gayet başarlı olacak hatta fırsat bulursam mercektekileri uzunlara alıp Merceğe bende 360takmayı düşünüyorum 360ları konusunda bir çok yerde olumlu yorumlar aldım.

Benim asıl endişem gündüz selektör yapınca xenonların patlama veya balastın bozulma vs ihtimali.d2s Xenonun ısınması için 20-30 saniye geçmesi lazım diye biliyorum.Yani soğuk sellektör denilen olay.
Ben kisa far da kullaniyorum bu yüzden sellektor durumu yok

Uzunlara takarsaniz haklisiniz

Bu bahsettiğiniz farlar bi xenon gibi mi yani tek mercek uzun kisa? 

Ben kisa far da kullaniyorum bu yüzden sellektor durumu yok

Uzunlara takarsaniz haklisiniz
J farda farlar kapaliyken sellektör attığımızda uzun kısa birden selektör atmıyor mu.Sadece uzunlar mı çalışıyor far kapalıyken.

J farda farlar kapaliyken sellektör attığımızda uzun kısa birden selektör atmıyor mu.Sadece uzunlar mı çalışıyor far kapalıyken.
Kisa uzun ayni anda sellektor yapıyor

Amacim kisa farda en iyi verim için ben xenon taktim

Sellektor ihtiyacı icin uzunlar ve sisler led hepsi ayni anda hizlica sellektore cevap veriyor

Yani amaciniz kisa farda hizli çakmasini isiyorsaniz xenon size uygun olmaz

Geri
Üst Alt