Sitemize özel kuşe kağıta paspas...

Yusuf hocam hiç hesabım yok garanti bankasından umarım kartsız şekilde tckimlik ile para yatırılabiliyordur o şekilde oluyorsa bugün yatırırım 30 tl müsait zaman kargolarsınız.
hocam bagaj kapağındaki golf yazınızın altındaki alman bayrağı stickerini nereden edindiniz acaba?

hocam kağıt paspas kaldımı elinizde bende istiyorum :)  @yusuf hocam mail attım cvp bekliyorum sizden
Var hocam olmazmı. Balkon paspas dolu :)  Cevap yazdım mail olarak. İstanbul içi elden teslim alma olursa çok daha hesaplı olur paspaslar :)

Hocam haber bekliyorum sizden

Sent from my iPhone using Tapatalk

@maniax

Hocam kusura bakmayın ancak girebildim foruma aliexpressten sticker olarak alıp kendim kesmiştim linkini bulup özelden atıyım.

@yusuf

Hocam merhaba, hala varsa kağıt paspas alabilir miyim? Kargo adresimi hangi mail adresinize göndereyim?

Yusuf hocam geçen yıl hem beyaz hem sarı kağıt paspas almıştım. şuan azaldı.gerçekten çok kaliteydi paspaslar. tekrar almak istiyorum özelden yazdım. kıb

merhaba ;

temin imkanı varsa bende almak isterim.saygılar.

@Matiat@pegasus ücret 40 tl olarak güncellendi arkadaşlar. Elimde paspas mevcut. İsteyenlere yollayabilirim. Adresi iletin yeterli. Kargo dahil. 150 adet yollayacağım.

teşekkür ederim dün elime geçti paspaslar. sağolun ilginiz için.

Geri
Üst Alt