En Güzel Golf Fotoğrafları

Bugun guzel fotograflar geliyor.

48237b4c001aea97115dfc63167343fc.jpg

6f530faba5c71314de6ae5e8824009bc.jpg

1e846731501e8c49e394c5d03f4ff26c.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu jantlarla daha spor oldu :)  biz sakiniz ya kimseyi üzmeyelim :)  
@kimi-emd

Bu jantlarla daha spor oldu :)  biz sakiniz ya kimseyi üzmeyelim :)  
@kimi-emd
Yaw hocam sen bu araçla nasıl sakin duruyon ben benim araçla iki tahrik edene hemen cevabı yapıştırıyorum gazla gitsin hocam tabi bmw ciler hariç onlar biraz sıkıntılı heleki 170 lik motora sahip olanlar tam tehlike 

Yaw hocam sen bu araçla nasıl sakin duruyon ben benim araçla iki tahrik edene hemen cevabı yapıştırıyorum gazla gitsin hocam tabi bmw ciler hariç onlar biraz sıkıntılı heleki 170 lik motora sahip olanlar tam tehlike 
Hocam scirocco ve leonda daha cok boyle kaplamalar fln. Ama isini bilmeyen direk apache oluyor sevmiyorum. Hem disi güzel olacak hemde icinde bir guc yatacak. Yoksa sadece şekil diyorlar.

Ornek gostereyim cok başarısız bir golf gordum sabah tam apache gibiydi.

d8ae444c4395e42cb874b2153ef59c76.jpg

Hocam scirocco ve leonda daha cok boyle kaplamalar fln. Ama isini bilmeyen direk apache oluyor sevmiyorum. Hem disi güzel olacak hemde icinde bir guc yatacak. Yoksa sadece şekil diyorlar.

Ornek gostereyim cok başarısız bir golf gordum sabah tam apache gibiydi.
Hocam jantlar da tam çöp koyulu olması lazım @ByTKNhocamızın aracında olduğu gibi yoksa yakışmıyor 

GTI olmayıpta benzetenler çokta yakışmıyor ama zevk meselesi. Orjinal gibi durmuyor

GTI olmayıpta benzetenler çokta yakışmıyor ama zevk meselesi. Orjinal gibi durmuyor

Aynen cam tavan kaplama. Cift exhaust cikisi yapmis cift taraflı bantla yapistirma duman gelmiyor. Yan aynalar garip bi boya ile boyanmis. Cift u led var florasan kalitesinde plastigin icinden isiklar çıkıyor.

Bunlari gordukce uzuluyorum.

Kalitesi yuksek, olgun, efsane bir araci bu hale getiriyorlar :(

Hocam senin araç tam bi kaide oldu inan başka  moodifiye gördükçe  çöp diyesim deliyor ama şu çıtalrı bi yapsaydın iyiydi beğenemezsen çıkartırdın

Hocam senin araç tam bi kaide oldu inan başka  moodifiye gördükçe  çöp diyesim deliyor ama şu çıtalrı bi yapsaydın iyiydi beğenemezsen çıkartırdın
bu kadar ısrardan sonra yaparız :)

@ByTKN Bence pişman  olmayacaksınız  :'(  İlginiz için ayrıca teşekkürler 

Geri
Üst Alt