Köpeğe çarptım sağ tampon hasarlı onarım olabilir mi kasko deldirmek mantıklı mı

@Mehmet51 Öncelikle çok geçmiş olsun hem sizin için hemde çarptığınız hayvan için. Tampona gelince çıkma tamirsiz mümkünse beyaz bir tampon bulup iyi bir kaporta-boya atölyesinde yaptırın aracınızı, tampon bir mühendislik sonucudur kazada esneyerek aracın gövdesine gelecek hasar için tam da adından anlaşılacağı üzere tampon görevi görür, tamir edilen tampon ilk kazada olduğu gibi esnemeyeceginden büyük ihtimalle araçtaki hasar ilk defa olandan çok daha fazla olacaktır, bu konuyu bi düşünün bence.
Serkan teknik anlamda nedenlerini çok güzel anlatmış. Kendinizi ve aracınızı riske sokmayın, çekin fotonuzu ve kaskodan halledin işinizi. Kafanız rahat olsun, bu kazadan dolayı değer düşürecek varsa satmayın ona, gitsin bulabilirse daha temizini arasın. 

Bazı sigorta şirketleri yılda bir kez kazada indirimi bozmuyor, ben Aksigorta ile bunu tecrübe ettim ama limiti var mı bilmiyorum

Bu tampon adam olmaz. Tamiratı ile ugraşma kardeşim malum sitede onlar cıkma tampon var. Eğer iç kısımda ekstra bir hasar yoksaki öyle gorunuyor bitane cıplak tampon al boyat tak. 1000 tl yi gecmez masrafın.

Ben de dün akşam köpeğe çarptım sol sis farı çöktü bir de bikaç yerinde ufak kırık var tamponda. önce bi servise gideceğim yarın eğer kaskodan hakkım varsa ki hiç bilmiyorum nasıl oluyor yapsınlar ya da dışarda yaptıracağım. Herhalde iç kısımda zarar yoktur. Yazık oluyor gece sol şeritten giderken anlık fırladı ama köpek hayatta:)
IMG_7228.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt